13 березня 2023, 13:59

В Україні відреагували на присудження "Оскара" фільму "Навальний", звернувши увагу на важливий момент

Українська сторона не схвалює подвійні стандарти керівництва кінопремії "Оскар", яка присудила картині "Навальний" премію у номінації "Найкращий документальний фільм".

В Україні відреагували на присудження "Оскара" фільму "Навальний", звернувши увагу на важливий момент

В Офісі президента прокоментували вручення "Оскара" документальному фільму про Олексія Навального, який наразі відбуває ув'язнення за надуманим звинуваченням, передає ТГ-канал "Україна 356" із посиланням на "Твіттер" Подоляка.

Він нагадав, що керівництво кіноакадемії "Оскар" позиціонує себе як "аполітична" організація, але тим не менш популяризує росіян, нехай навіть опозиційних. Водночас факт геноциду українців, окупацію частини території нашої країни кінопосадовці вперто ігнорують і ніяк не засуджують.

"Якщо "Оскар" поза політикою, як тоді розуміти документальний маніфест "Навальний", в якому внутрішньоросійська політика ллється через край? Якщо "Оскар" поза контекстом війни в Україні та масового геноциду українців, навіщо тоді постійно говорити про гуманізм і справедливість?" - підкреслив Подоляк.

Крім того, українці у Мережі розмістили фото сім'ї Навального та звичайної постраждалої від російських бомбардувань сім'ї з України, запропонувавши порівняти ступінь страждання.

Нагадаємо, американська кіноакадемія "Оскар" присудила картині канадського режисера Деніеля Роера "Навальний" премію у номінації "Найкращий документальний фільм".

Раніше в Інтернеті показали нове фото Навального. Він заявив, що "стане сліпим через три місяці".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини