20 березня 2023, 22:42

"Іноагент" Галкін пропонує відправити на фронт Кіркорова

Російський гуморист Максим Галкін вважає, що присутність на фронті Кіркорова з головою Скабєєвої спровокує наступ перемир'я.

"Іноагент" Галкін пропонує відправити на фронт Кіркорова

Відомий російський гуморист Максим Галкін успішно гастролює з програмою по США, викликаючи гнів у своїх російських колег, яких обурює позиція артиста, що засуджує війну. До таких був зарахований і Філіп Кіркоров, що дає Галкіну ще додаткові приводи для гострих жартів.

На одному з концертів комік виступив із вдалою імпровізацією, у якій згадав про наміри радянської телеведучої Ангеліни Вовк вирушити на фронт для підтримки солдатів РФ у компанії зі своїми персонажами Хрюшею та Степашком. На думку Галкіна, у цю компанію дуже вдало б міг вписатися Філя Кіркоров.

"Філіп у прозорих колготках на фронті спровокував би перемир'я. Ще більшого ефекту він би домігся, якби з'явився там із головою Скабєєвої, що було б схоже на інсталяцію під Versace. Це було б вражаюче", - підсумував Галкін.

Раніше повідомлялося, що путінська пропаганда використовує вже й героїв "На добраніч, малята!": Ангеліна Вовк зібралася на фронт із "підопічними".

Також відомо про "збої" роботи російської пропагандистської машини, що створює більше небезпеки для Кремля, ніж проблеми в армії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини