12 квітня 2023, 10:53

У Росії посилили терор щодо Лії Ахеджакової: "шиють" держзраду та дискредитацію армії РФ

Російські Z-патріоти ініціюють порушення щодо прославленої актриси Лії Ахеджакової одразу кількох кримінальних справ.

У Росії посилили терор щодо Лії Ахеджакової: "шиють" держзраду та дискредитацію армії РФ

У Росії вимагають завести кримінальні справи на відому за багатьма культовими фільмами акторку Лію Ахеджакову, яка з 2014 року виступала проти нападу на Україну, передає Діалог.UA з посиланням на російські ТГ-канали.

Стало відомо, що глава так званого "Федерального проекту безпеки та боротьби з корупцією" Віталій Бородін звернувся до прокуратури й інших "компетентних" органів із проханням визнати актрису "іноземним агентом" і навіть звинуватити у "державній зраді".

Бородін каже, як його "обурює" той факт, що Ахеджакова дає інтерв'ю українським телеканалам, отже, за його логікою, якщо знаменита акторка не підтримує вторгнення в Україну, значить вона може спонсорувати ЗСУ.

Також глава цього недофонду зажадав позбавити Лію Ахеджакову всіх нагород і почесних звань РФ, порушити щодо неї кримінальні справи за "дискредитацію армії", "держзраду" та визнати "іноагентом"...

Також ТГ-канали пишуть, що артистка, коментуючи останні події, звернулася по юридичну допомогу й адвокат їй нібито порадив мовчати та ніде більше не виступати.

Нагадаємо, відому радянську та російську актрису Лію Ахеджакову, яка виступала проти війни в Україні, зняли з усіх вистав театру "Современник" під надуманим приводом, після чого вона змушена була звільнитися.

Пізніше Ахеджакова дізналася про те, що на неї написали донос у прокуратуру, але все одно відмовилася виїжджати з РФ.

Як раніше повідомлялося, "Ветерани Росії" написали донос на Софію Ротару та вимагають позбавити її майна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини