21 квітня 2023, 15:15

"Добре, що не зіганув наприкінці", – пропагандисти шоковані нацистським кліпом Шамана

Навіть роспропаганда дивується від відео, знятого співаком Шаманом на Красній площі та показаного у день народження Гітлера.

"Добре, що не зіганув наприкінці", – пропагандисти шоковані нацистським кліпом Шамана

Співак із РФ Ярослав Дронов, який виступає під псевдонімом Шаман, хотів представити себе патріотом і зняв кліп, але щось пішло не так. Навіть завзяті Z-пропагандисти жорстко відреагували на блондина з чубчиком і поголеними скронями у важких черевиках і з пов'язкою на рукаві, що крокує біля Кремля.

Тelegram-канал "Україна 365" публікує два відео для порівняння та пошуку відмінностей.

Ліворуч - фрагмент із фільму "Кабаре" Боба Фосса, де юний нацист співає пісню "Майбутнє належить нам". Праворуч - свіжий кліп російського виконавця. До дня народження Гітлера пісню випустили, між іншим. У приспіві впізнаваний Gott mit uns.

Як стверджує сам музикант, у це відео він "вклав своє розуміння національної ідеї та складові нашого культурного коду".

Z-пабліки не можуть зрозуміти: це самоіронія чи диверсія, а у ролику вбачають дві статті: наругу над державним прапором і почуттями вірян, а також закликають органи звернути на це увагу.

Ведучий-пропагандист Сергій Мардан написав: "За такого "лебедєва-кумача" товариш Сталін розстріляв би всіх причетних. І правильно б зробив".

Колаборант Олег Царьов теж не втримався від коментарів: "Тільки мені здається, що це косплей соратників Адольфа Алоїзовича? Проблема системи у тому, що російських патріотів зображують непатріоти за гроші. А вони як розуміють, так і роблять. Інших для нас немає. Добре, що не зіганув наприкінці".

Раніше Газманову поставили незручне запитання, чому його син не воює в Україні, - співак ледь не вийшов із себе.

Нагадаємо, боєць ММА Турканов, на тілі якого красується нацистська символіка, став "героєм і антифашистом", отримав орден Мужності за "успіхи в денацифікації".

Автор: Марина Журавлева

Останні новини