8 травня 2023, 12:41

Симоньян ображена вчинком Пєскова, який поцілував руку Пугачової, та погрожує виїхати з Росії

Пропагандистка Симоньян пафосно пригрозила "піти", якщо росіяни приймуть назад Аллу Пугачову у країну.

Симоньян ображена вчинком Пєскова, який поцілував руку Пугачової, та погрожує виїхати з Росії

Скандально відома пропагандистка Маргарита Симоньян продемонструвала, як у неї "підгорає" після нещодавнього вчинку прес-секретаря диктатора Путіна Дмитра Пєскова, який раптом поцілував руку легендарній співачці Аллі Пугачовій. Одіозна телеведуча пообіцяла покинути територію РФ, якщо Пугачова повернеться, передає ТСН.

Також варто зазначити, що вигодувана на кремлівських "харчах" і виплекана владою Симоньян, втративши всілякі рамки пристойності, невиправдано накинулася на Пугачову, абсолютно не соромлячись у виразах.

"Якщо цій ш***рі буде дозволено повернутися та, як і раніше, влаштовувати тут той балаган, який вона влаштовувала багато років, я піду. Безумовно. Це буде образа, яку я не зможу знести", - заявила Симоньян у шоу на YouTube.

Нагадаємо, прес-обслуга президента РФ Путіна Дмитро Пєсков на похороні російського модельєра Валентина Юдашкіна раптом вирішив поцілувати руку Аллі Пугачовій, яка не приховувала своїх антивоєнних настроїв і емігрувала до Ізраїлю.

Також кремлівський прес-секретар запевнив, що "радий бачити" Аллу Борисівну.

До речі, ще один скандальний російський пропагандист Володимир Соловйов після приїзду Пугачової у Росію також образив її та попутно закликав свою владу використовувати ядерну зброю в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини