9 червня 2023, 10:50

Після теракту на Каховській ГЕС Осадча звинуватила Червоний Хрест: "У вас доступ до двох сторін, але ви не рятуєте людей"

За словами Осадчої, після підриву росіянами Каховської ГЕС ніхто з Червоного Хреста не прийшов на допомогу людям, які страждають від повені.

Після теракту на Каховській ГЕС Осадча звинуватила Червоний Хрест: "У вас доступ до двох сторін, але ви не рятуєте людей"

Відома українська телеведуча Катерина Осадча у своєму Instagram звинуватила Міжнародний комітет Червоного Хреста за бездіяльність.

Журналістка нагадала, що ця організація позиціонує себе як нейтральна та має доступ до двох сторін збройного конфлікту, однак після теракту на Каховській ГЕС і повені, яка послідувала за ним, ніхто з установи не прийшов на допомогу потерпілим.

"Міжнародний комітет Червоного Хреста не діє. Олешки, Гола Пристань і ще десятки населених пунктів - люди заблоковані у будинках, люди тонуть живцем", - зазначила Осадча.

Ведуча додала, що у такій ситуації бездіяльність цілком можна порівняти з таким злочином, як убивство.

Нагадаємо, 6 червня близько 3:00 російські військові підірвали дамбу Каховської ГЕС, яку контролювали з кінця лютого 2022 року.

Пізніше у Херсонській ОВА розповіли, коли чекати піку повені, що сталася через теракт на Каховській ГЕС.

Як повідомлялося раніше, у Мережі з'явилося відео із затоплених дач "Чайка-2" неподалік Олешок: дрон ЗСУ скидає постраждалій родині пляшку з водою.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини