21 червня 2023, 12:32

"Він хворий, це видно на його обличчі", – Гордон відповів Соловйову, який викликав його на "махач" у Москву

Головний російський пропагандист Володимир Соловйов викликав Дмитра Гордона на "махач із кадиками" до Москви, після чого український журналіст назвав слугу Путіна хворою людиною.

"Він хворий, це видно на його обличчі", – Гордон відповів Соловйову, який викликав його на "махач" у Москву

Українська журналістка Олеся Бацман під час спільного стріму з колегою та чоловіком Дмитром Гордоном повідомила йому, що путінський пропагандист Володимир Соловйов у своїй програмі згадав його, а потім запросив до Москви на "махач" із метою виривання кадиків один одному.

Гордон відреагував на цей виклик Соловйова зневажливими словами: "Боягузлива гадина. Він запрошує мене до Москви махатися з ним, знаючи, що мене заочно засуджено Басманним судом Москви за трьома кримінальними справами, внесено до реєстру іноагентів, терористів і екстремістів, оголошено у розшук у Росії. І він мене запрошує до Москви! Ну не ідіот?"

Запис спільного стріму Олесі Бацман і Дмитра Гордона можна подивитися на YouTube-каналі "Дмитро Гордон".

"Ти знаєш, я з ним не можу махатися, він хвора людина", - сказав журналіст своїй дружині.

"Але хоча б в обличчя плюнути?" - не втрималася Олеся Бацман.

"У нього обличчя немає. Куди там плювати? - негайно ж відповів Гордон. - Там уже не зрозумієш, де обличчя, а де ж*па. Ні, це взагалі, це опустившийся, деградований елемент. Подивися, як жахливо він схуд. Він дуже хворий, і це видно на його обличчі. Я дуже хочу одного: щоб він дожив до трибуналу. Це вкрай важливо для майбутніх любителів фашизму побачити, що буде з Соловйовим. Йому важливо дожити до трибуналу. Такі люди, як він, мають постати перед судом".

Нагадаємо, Дмитро Гордон озвучив неочевидну причину, через яку Путін напав на Україну: "Він любив переглядати відеосюжет..."

Також Дмитро Гордон спрогнозував гучну подію, спираючись на відео Буданова: "Скоро про це будуть усі говорити".

Раніше Дмитро Гордон передрік у РФ непрості часи: "Це станеться в один момент у різних місцях".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини