18 липня 2023, 13:02

Корова, гуси та собаки: дивовижна історія евакуації багатодітного сімейства

Волонтери евакуювали багатодітну сім'ю з Краматорська з коровою, козенятами, гусьми, котами та собаками, оскільки без тварин подружжя відмовлялося виїжджати з міста.

Корова, гуси та собаки: дивовижна історія евакуації багатодітного сімейства

Волонтери з "Української освітньої фундації", World jewish relief, UA. Animals разом з іноземним волонтером допомогли евакуюватися багатодітній родині з Краматорська з домашніми тваринами. В одному авто помістилися клітки з козенятами, котами, собаками та дев'ятьма цуценятами, в окремих переносках - гусенята. В інше авто помістили корову, яку одразу ж і погодували. В інший автомобіль волонтери завантажили речі сім'ї, яка вирушила жити до Київської області, де волонтери придбали для неї будинок.

Про це повідомив Telegram-канал "Типичный Краматорск" із посиланням на "Суспільне. Донбас".

За словами керівника "Української освітньої фундації" Тетяни Люльки, у сім'ї, яка виїжджає, виховують п'ятьох дітей.

"Півтора року ми їздимо у міста, що перебувають під обстрілами. Чотири місяці тому ми познайомилися з Анжелою, її чоловіком та їхніми чудовими дітьми. Вони живуть просто у жахливих умовах. І ми вирішили, що хочемо цю сім'ю забрати ближче до себе у безпечне місце, щоб вони мали можливість почати життя з чистого аркуша. Завдяки фонду для них було придбано будинок у Київській області, ми зробили там ремонт, і туди були завезені нові меблі", - розповіла Тетяна Люлька.

Евакуацію допомагав організувати також волонтер із Норвегії Андерс, який приїхав в Україну втретє.

"Я швед, живу у Норвегії, читав про Україну та бачу сам, що відбувається. Я бачу, що можу допомогти, тому створив свою організацію, що займається харчуванням дітей. Готую для солдатів, дітей із дитбудинків. Я просто поруч із вами, український народ. Слава Україні!" - сказав журналістам небайдужий іноземець.

Загалом в евакуації багатодітної сім'ї з Краматорська брали участь три організації. За словами Тетяни Люльки, насамперед слід дякувати UA.Animals - зоозахисній українській організації, яка робить просто неймовірні речі.

"Ми не знали, як перевезти корову, та якби не вони, я не знаю, як би ми це зробили. Також є представники нашої дружньої організації World jewish relief, завдяки яким було придбано будинок. Без них ми б цього не зробили. Ну і наша команда, яка працювала всі ці два місяці, щоб зробити ремонт", - сказала керівник "Української освітньої фундації".

Спілкуватися на камеру сім'я, що виїжджає, відмовилася. За словами Тетяни Люльки, люди погодилися на евакуацію тільки за умови, що з ними поїдуть і їхні тварини.

Нагадаємо, Сили оборони України помстилися окупантам за обстріл піцерії у Краматорську.

Також ми повідомляли, що українська письменниця Вікторія Амеліна, яка постраждала від ракетного удару РФ по Краматорську, померла у лікарні.

Раніше у Дніпрі відправили до СІЗО коригувальника, якого підозрюють у причетності до ракетного удару по центру Краматорська.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини