28 липня 2023, 13:38

У Донецьку знущаються з пасажирів, змушуючи кондукторів бекати пісню Шамана "Я русский"

Типове донбаське "ноу-хау" у вигляді співочих кондукторів з'явилося в окупованому обласному центрі.

У Донецьку знущаються з пасажирів, змушуючи кондукторів бекати пісню Шамана "Я русский"

У Донецьку, захопленому росіянами ще 2014 року, з'явилася нова псевдопатріотична ініціатива: прямо у громадський транспорт притягли динамік із мікрофоном і виконують пісню SHAMAN (Ярослава Дронова) "Я русский", передає Діалог.UA.

У Мережі опубліковано відео, як чоловік у кепочці з символом Z, який, за даними авторів, працює у "ДНР" на автобусному маршруті № 2 кондуктором, досить неприємним голосом намагається виконувати ура-патріотичну пісню Дронова. По обличчях пасажирів видно, що вони не дуже-то у захваті від такого "ноу-хау" в автобусі. Горе-співак часто фальшивить, а тембр та інтонація його схожі, скоріше, не на спів, а на бекання дрібної рогатої худоби.

До речі, у коментарях до цього ролика користувачі Мережі зазначають, що кондуктор виконує пісню "Я русский" настільки гидким голосом, що йому більше пасує кричати "зайнято" у громадському туалеті.

Також відомо, що через деякий час після виходу пісні "Я русский" з'явилася пародія Олександра Гудкова "Я узкий", яка дуже розлютила пропагандистку Скабєєву.

Нагадаємо, новий кліп Дронова-Шамана викликав неабиякий скандал: російського співака звинуватили у натяках на книгу Адольфа Гітлера.

Крім того, навіть у РФ обурилися від відео, знятого співаком на Красній площі.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини