8 серпня 2023, 09:03

У ДСНС офіційно відреагували на повідомлення про загибель пса-сапера Патрона, згадавши Гордона

Українські рятувальники опублікували свіже фото зі здоровим і задоволеним "колегою" Патроном.

У ДСНС офіційно відреагували на повідомлення про загибель пса-сапера Патрона, згадавши Гордона

Пес на ім'я Патрон, який неодноразово брав участь у розмінуванні територій разом із професійними працівниками, живий і здоровий. У ДСНС спростували інформацію про його загибель, розмістивши в офіційному Instagram-акаунті Патрона свіжу фотографію.

Варто зазначити, що за чутки про загибель пса-сапера "прилетіло" користувачам "Твіттера", а заодно згадали і відомого журналіста Дмитра Гордона, точніше, його видання "Бульвар Гордона".

"Тепер на твіттерян напала хвороба "Патрон помер". Хоч бери та фотографуйся щодня зі свіжим випуском "Бульвар Гордона". Їм це приносить лайки й охоплення, а мені весь день відписувань. Я живий!" - пише автор сторінки від імені Патрона.

До речі, Патрон пройшов спеціальне навчання з кінологами, а на початку повномасштабного вторгнення російських загарбників його почали задіювати для пошуку вибухових пристроїв. Собака за півтора року знешкодив кілька сотень снарядів, а завдяки вмілому піару став справжньою зіркою соцмереж.

8 липня Патрон потрапив під обстріл з боку військових РФ у Херсонській області, але героїчного пса врятував його господар піротехнік ЗСУ Михайло Ільєв, який оперативно зреагував на звуки вибухів і відправив його в укриття. Саме після цього в Інтернеті почали з'являтися чутки, що пес нібито поранений і перебуває при смерті.

На щастя, ці чутки не підтвердилися: пес живий, здоровий і сповнений сил для подальшої рятувальної роботи.


Нагадаємо, українські волонтери евакуювали багатодітну сім'ю з Краматорська з коровою, котами, собаками й іншими тваринами.


Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини