25 серпня 2023, 12:26

"За день до смерті говорив українською", – Гордон розповів, про що перед відходом з життя попросив його Кобзон

Дмитро Гордон чесно розповів про Йосипа Кобзона, з яким він дружив протягом багатьох років, а також висловився про інших артистів, які зрадили Україну.

"За день до смерті говорив українською", – Гордон розповів, про що перед відходом з життя попросив його Кобзон

В українському інформпросторі часто використовується мем і евфемізм "на концерт до Кобзона", коли йдеться про загибель російських солдатів та інших пропутінських діячів РФ. Вирушити на "концерт Кобзона" - означає відійти на той світ. Звісно ж, це висловлювання часто чує і журналіст Дмитро Гордон, який, як відомо, є справжнім патріотом України, але у минулому протягом багатьох років близько товаришував з покійним Йосипом Кобзоном. На прохання колеги Ксенії Ларіної медіаексперт вельми відверто розповів, як він реагує на подібний сарказм українців.

"Відповім чесно. Йосип Давидович Кобзон був моїм близьким другом багато років. Він був справжнім, він був чудовою людиною, я зберігаю про нього теплу пам'ять", - заявив Гордон під час бесіди з Ксенією Ларіною, запис якої можна подивитися на YouTube-каналі "В гостях у Гордона".

Водночас журналіст сказав, що він приймає будь-які претензії до Кобзона, оскільки стосовно України ця людина повела себе жахливо й огидно, хоча любила цю країну. "Але я Вам скажу: у маренні за день до смерті він говорив українською. Оскільки цю людину я любив, я їй прощаю та люблю її, як і раніше. Я не торгую дружбою та не торгую своїм минулим", - зізнався Гордон.

Крім того, ведучий згадав один епізод зі свого життя, пов'язаний із Кобзоном. Справа була на острові Кіпр, де, сидячи за столом, півтори години очі в очі вони розмовляли про Революцію Гідності, Януковича, агентів КДБ у верхівці української влади, поведінку Путіна та Росії.

Гордон, розуміючи, яка прірва вже виникає між росіянами та українцями, розповів: "Він сидів і слухав, не кліпаючи. Він не перервав мене жодного разу. Коли я закінчив, він сказав: "Хто тебе так зазомбував?"".

Потім у них не раз починалися сутички з приводу політики, та дружина Кобзона Нінель Михайлівна просила їх не говорити на цю тему. Водночас Гордон заявив, що Йосип Давидович усе життя допомагав людям. І за кілька тижнів до смерті він йому зателефонував і страшним голосом, ледве-ледве кажучи, розповів про те, що в Андріани Касьян (дружини уславленого костоправа Миколи Касьяна - ред.) сипляться туалети та їй потрібно допомогти зробити ремонт. Він попросив знайти когось, хто б міг це зробити. "Розумієте, він був однією ногою вже в могилі та вирішував питання, як допомогти Андріані Касьян. Я пообіцяв зателефонувати, дізнатися", - сказав журналіст.

Під час інтерв'ю Гордон також заявив, що Кобзон протягом 11 років боровся з важким онкологічним захворюванням, і, на його думку, це абсолютно точно вплинуло на психіку артиста.

Крім спогадів про Кобзона, журналіст поділився також своїми думками щодо інших представників шоу-бізнесу, які родом з України, але показали себе з гіршого боку після повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Лариса Доліна, Ані Лорак, Таїсія Повалія, Наташа Корольова, яка навчалася з Дмитром Гордоном в одній школі у Києві, - всі вони обрали шлях зла.

Особливо емоційно Гордон висловився про Любов Успенську, яка виросла у Києві, та з нею у журналіста раніше були теплі стосунки. Найобурливіше - це те, що ця співачка вийшла на сцену та привітала Путіна з днем народження. Так можуть робити тільки люди, які вижили з розуму, підкреслив Гордон.

Інша справа Буба Кікабідзе - чудова, найвеличніша людина. У 2008 році, після вторгнення РФ у Грузію, він заявив, що його ноги у Росії більше не буде, та дотримав свого слова як справжній чоловік. За словами Гордона, він сильно втратив у фінансах, адже його у будь-якому російському місті обсипали грошима та могли робити це й далі, але він туди принципово не їздив. І ховали його у труні, яка була обмотана грузинськими й українськими прапорами.

Раніше Дмитро Гордон відповів на виклик російського пропагандиста Соловйова: "У нього немає обличчя. Куди там плювати?"

Також Дмитро Гордон розніс у пух і прах якогось представника російського шоу-бізнесу: "Це вірний слуга Путіна, але переконання тільки одне - долар".

Крім того, Дмитро Гордон охарактеризував Любов Успенську, яка родом із Києва: "Вона далі пішла: почала співати пісню про Росію".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини