20 вересня 2023, 17:49

Учені назвали "золотий час" для тренувань: коли найкраще займатися спортом

Вчені провели дослідження, в якому встановили найкращий час для занять спортом.

Учені назвали "золотий час" для тренувань: коли найкраще займатися спортом

Учені внесли ясність у питання найкращого часу для тренувань: нове дослідження з'ясувало, що початок дня є "золотою годиною". Як пише Independent, йдеться про проміжок з 07:00 до 09:00.

У дослідженні брали участь 5285 осіб. Їх розділили на три групи, які займалися спортом вранці, вдень і ввечері.

Учасники ранкової групи (642 особи) були на 10-13 років старші за дві інші групи, крім цього, тут було найбільше жінок. Під час дослідження з'ясувалося, що саме ця група продемонструвала найсильніший зв'язок між фізичною активністю та проблемами із зайвою вагою.

Крім того, люди з ранкової групи повідомили, що дотримуються більш здорового харчування порівняно з іншими учасниками дослідження. При цьому на їхню вагу таі самопочуття не впливало те, що порівняно з іншими учасниками експерименту вони проводили більше часу у стані спокою, сидячи або лежачи.

Інші учасники дослідження продемонстрували скромніші результати.

Доцент Університету Франкліна Пірса Тонгю Ма вважає, що результати експерименту дали фахівцями "новий інструмент", який дасть змогу детально вивчити режим фізичної активності та його вплив на здоров'я.

Деякі психологи вважають, що дослідження підтвердило важливість поради здійснювати тренування на ранок перед виконанням повсякденних обов'язків.

Раніше Діалог.UA розповів, які види спорту заборонені для людей із зайвою вагою та чому.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини