22 вересня 2023, 10:31

Цибульська зізналася, за що її можна заарештувати, та дала три головні поради українкам на сьогоднішній день

Оля Цибульська напівжартівливо зізналася, за що вона могла б потрапити за ґрати, а також порадила українкам особисто звертатися до себе щоранку з важливим питанням.

Цибульська зізналася, за що її можна заарештувати, та дала три головні поради українкам на сьогоднішній день

У проєкті "ЧАТ ДІВЧАТ" на YouTube-каналі "Люкс ФМ" українська співачка та телеведуча Оля Цибульська заявила, що могла б потрапити до в'язниці за свій довгий язик. "У мене є така особливість - говорити те, що я думаю. Але з часом я зрозуміла, що не всім треба це говорити, тому що коли ти засовуєш свою думку комусь прямо у лоб, то це може прилетіти назад. Але поставити на місце можу", - сказала артистка.

За словами Цибульської, коли люди вторгаються в її особистий простір і зачіпають те, що вона вважає чимось своїм і сакральним, у неї відразу ж виростають пазурі й зуби.

Наприкінці бесіди ведуча TANYA LI попросила співачку дати українкам три головні поради на сьогоднішній день.

Отже, перша порада від Цибульської - дбати про себе та запитувати себе особисто "Як ти?" щоранку. Це дуже важливо.

Друга порада - мріяти. "Мрії допомагають нам не опускати руки, коли ми сидимо ув паркінгах під час обстрілів. Ось ці мрії про нашу перемогу, майбутнє, про наш дім, класну сім'ю, класну музику, класне кохання та кар'єру дуже допомагають", - зазначила Цибульська.

Третя рекомендація співачки торкнулася теми "зависання" у соцмережах. "Не слухайте всяку х*рню від артистів і блогерів, любіть своє життя!" - закликала співвітчизниць артистка.

Нагадаємо, зірка "Кріпосної" Дар'я Легейда з гнівом висловилася про українських блогерів-мільйонників: "Що взагалі відбувається?"

Також ми повідомляли, що актриса Таїсія-Оксана Щурук розповіла про неприємну розмову на політичну тему з іноземкою.

Раніше ведуча Раміна зізналася, як їй жилося у Москві після 2014 року.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини