28 вересня 2023, 15:37

Пішов із життя Майкл Гембон, який зіграв Дамблдора: сім'я актора назвала причину

Помер 82-річний актор Майкл Гембон, який зіграв Дамблдора у культовому "Гаррі Поттері".

Пішов із життя Майкл Гембон, який зіграв Дамблдора: сім'я актора назвала причину

28 вересня стало відомо про смерть актора, володаря премії Олів'є, серед головних ролей якого у кіно був Альбус Дамблдор у серіалі про "Гаррі Поттера". Ірландський актор театру та кіно Майкл Гембон пішов із життя у віці 82 років, повідомляє The Guardian із посиланням на його сім'ю.

Дружина та син актора розповіли, що він помер у лікарні після нападу пневмонії. В останні хвилини з ними були члени сім'ї.

"Ми просимо вас поважати нашу конфіденційність у цей болючий час і дякуємо вам за ваші повідомлення підтримки та любові", - звернулися до шанувальників таланту Гембона його рідні.

У 15 років Гембон кинув школу та, на відміну від багатьох своїх сучасників, не здобув жодної формальної освіти у драматичній школі. Замість цього він шліфував свій талант, виступаючи в аматорських постановках.

Пізніше вони переїхали до Кента, де у 16 років почав стажування інженера на заводі Vickers Armstrong. Там же почав працювати в аматорському театрі як сценограф, потім з'явився на сцені в епізодичних ролях у театрі "Юніті" та театрі "Тауер" у Лондоні.

Свої перші професійні ролі він отримував за допомогою блефу, вигадуючи свій акторський досвід. Якось Гембон зізнався, що ніколи не бачив постановок Шекспіра до того, як сам зіграв у них.

Гембон відомий за роллю професора Дамблдора в екранізації "Гаррі Поттера". Він також зіграв у фільмах "Сонна лощина", "Госфорд-парк" і "Король говорить!", у серіалах "Емма" та "Доктор Хто".

Нагадаємо, пішла легенда: у Мілані помер відомий на весь світ співак Тото Кутуньо.

Також пішла ще одна легенда: Тіна Тернер померла на 84-му році життя.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини