13 жовтня 2023, 12:25

У Росії накинулися на актора Анатолія Бєлого за підтримку України й Ізраїлю: вимагають визнати "іноагентом"

Російські пропагандисти з посиланням на якихось "громадських діячів" вимагають покарати Анатолія Бєлого за "дискредитацію" ЗС РФ.

У Росії накинулися на актора Анатолія Бєлого за підтримку України й Ізраїлю: вимагають визнати "іноагентом"

Російський та ізраїльський актор Анатолій Вайсман (сценічний псевдонім Анатолій Білий), заслужений артист РФ, відомий за кінострічками "Бригада", "Вовкодав із роду Сірих Псів", "Універ. 10 років потому", "Щоденник убивці", може бути визнаний у країні-агресорі "іноземним агентом", передає Діалог.UA.

Так, російський ТГ-канал SHOT, який вже давно перейшов усі рамки пристойності у прагненні підігравати режиму Путіна, пише, посилаючись на якихось неназваних "громадських діячів", що Бєлого у РФ зажадали визнати "іноагентом" і покарати за так звану "дискредитацію" армії РФ.

Кишеньковий прокремлівський ТГ-канал пише, що ці якісь "громадські працівники" настукали у Генеральну прокуратуру РФ, обурившись "регулярними образами Білого на адресу Росії".

Насправді ж Анатолій Вайсман (Бєлий) виступає не проти Росії, а проти злочинного путінського режиму, який там панує, що не одне й те саме. Також він виступає проти війни та диктаторської політики російського диктатора.

Коли російська армія вторглася в Україну, Анатолій був морально пригнічений, зачинявся у своїй гримерці та намагався не виходити на контакт із публікою. Через деякий час він звільнився з МХТ ім. Чехова та разом із сім'єю емігрував до Ізраїлю.

Крім того, актор, до речі, уродженець Вінниччини, відкрито виступив проти військового вторгнення Росії в Україну (так званої "спецоперації").

Після вимушеного переселення до Ізраїлю Анатолій Вайсман заявив, що схвалить, якщо його дітям доведеться йти служити у ЦАХАЛ.

Нагадаємо, російський комік Гарік Харламов висміяв російську владу у пародії на "Дельтаплан" і ризикує тепер бути "іноагентом".

До речі, нещодавно пропутінська актриса Яна Поплавська, яка підтримала війну в Україні, захотіла, щоб "іноагентів" позбавляли громадянства та висилали з РФ.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини