16 жовтня 2023, 07:35

Макаревич розповів, що його найбільше вразило після повернення до Ізраїлю: "Що це таке? Навіщо?"

Лідер гурту "Машина времени" після закінчення гастролей у Європі повернувся до Ізраїлю у розпал війни.

Макаревич розповів, що його найбільше вразило після повернення до Ізраїлю: "Що це таке? Навіщо?"

Андрій Макаревич, який відкрито підтримує Україну у війні з РФ, поділився своїми враженнями від Ізраїлю, куди повернувся вже під час війни. Відомий російський співак наголосив, що почувається впевнено та спокійно, бо вірить у перемогу Ізраїлю над бойовиками ХАМАСу.

Інтерв'ю Андрія Макаревича для телеканала "Дождь" з Ізраїлю можна подивитися на YouTube.

Телеведуча насамперед поставила своєму співрозмовнику запитання про те, навіщо він записав і розмістив на своїй сторінці у Facebook пост, у якому анонсує повернення до Ізраїлю.

Андрій Макаревич відповів коротко й емоційно: "Тому що дуже багато "смороду" навколо. Розумні люди мені радять на це не звертати уваги та не читати всю цю жовту пресу, але іноді вони своєї мети досягають і буває просто прикро. Я не люблю, коли обмовляють на людей. Що це таке? Навіщо?"

Про те, що він відчув, повернувшись до Ізраїлю, легендарний артист сказав так: "Мене нічого не вразило. Візуально змінилося тільки те, що скрізь з'явилися покажчики сховків, адже час підльоту ракети - від однієї хвилини до двох, і за цей час, якщо їдеш машиною або йдеш вулицею, якщо ти не у себе вдома, де у кожного є сховки, то тобі треба знайти якесь місце, щоб себе сховати. Ось і все".

Раніше Макаревич популярно пояснив, чому росіяни отримали "каміння з неба".

Також у Росії пробили нове "дно" та зажадали позбавити пенсій Пугачову, Макаревича й інших "іноагентів".

Автор: Алина Романенко

Останні новини