16 жовтня 2023, 20:05

"Він має найпотужніший інтелект", – Гордон озвучив ім'я людини, якої дуже боїться Путін

Дмитро Гордон заявив, що Путін дуже боїться Максима Галкіна, вказавши на причину цього страху.

"Він має найпотужніший інтелект", – Гордон озвучив ім'я людини, якої дуже боїться Путін

Український журналіст, військово-політичний оглядач Дмитро Гордон під час спільного стріму з колегою Василем Головановим висловився про російського артиста Максима Галкіна, назвавши його тонкою, чистою, душевною та чудовою людиною, в якої душа болить за Росію, бо він там народився та провів свої найкращі роки життя (на сьогоднішній момент).

"Максим Галкін - світла людина, абсолютно світла. Ви знаєте, я з великою ніжністю до нього ставлюся, але, після того як я подивився його звернення тижневої давності під час початку війни в Ізраїлі, я ставлюся до нього ще краще, хоча, здавалося б, а куди ще краще?" - зізнався Гордон.

Потім журналіст вказав на те, що Путін невипадково так боїться Галкіна, оскільки останній цілком може претендувати на посаду президента Росії.

"Я зараз абсолютно не перебільшую, - сказав Гордон. - Галкін може змінити Путіна, тому що якщо Зеленський зміг, то поясніть мені, чому Галкін не зможе? Він має найпотужніший інтелект і величезний життєвий досвід. Він має любов до своєї Батьківщини, що дуже важливо, таводночас повагу до західних цінностей, тому, звичайно, Путін напружується. Коли в Україні переміг Зеленський, то вже був дзвіночок, що потрібно побоюватися Максима Галкіна".

Крім того, аналітик вказав на те, що занесення Галкіна до лав іноагентів викликає тільки сміх напередодні зникнення РФ як держави та її поразки у повномасштабній війні проти України.

Нагадаємо, Максим Галкін відповів на запитання, чи піде він воювати за Ізраїль проти ХАМАС.

Також ми повідомляли, що Максим Галкін спрогнозував підсумки війни Ізраїлю з ХАМАС: "Важкий час".

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від авторської.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини