6 листопада 2023, 07:42

"Ви судите неповнолітнього кіпріота", – "Квартал 95" пожартував щодо Коломойського у СІЗО

Актори з "Кварталу 95" присвятили один зі своїх випусків темі посадки Коломойського у СІЗО.

"Ви судите неповнолітнього кіпріота", – "Квартал 95" пожартував щодо Коломойського у СІЗО

Учора, 5 листопада, у Мережі з'явилися кадри з останнього випуску "Єдиного кварталу", в якому йшлося про перебування Ігоря Коломойського у СІЗО. Його нібито посадили у ВІП-камеру, та на допит до нього прийшов прокурор.

Коломойський обурювався, що у ВІП-камерах відсутнє СПА. Далі у камеру прийшов прокурор, який відразу ж зажадав від Коломойського спілкуватися з ним державною мовою. Той і перейшов на "грецьку" (натяк на паспорт Кіпру), інформує канал "Україна 365".

А на запитання, коли ж народився Ігор Валерійович, той почав відповідати, що як українець, то 1963-го, як ізраїльтянин - 1996-го, а як кіпріот, то 2007-го, а отже вони "судять неповнолітнього".

Щодо його "фізичного росту", то він закінчився за президентства Порошенка. А на запитання, чому той почав красти, Коломойський звинуватив у всьому Ахметова. Нібито у Ріната було дуже багато грошей, а Коломойський не звик бути другим, тому й пішов на злодійство.

Наприкінці прокурор попросив Коломойського одним словом описати, чому того посадили у СІЗО. Він заявив, що "невдячність".

27 жовтня 2023 року суд продовжив утримання Коломойського у СІЗО ще на два місяці.

Раніше ми повідомляли, що у вересні СБУ висунула Коломойському ще три звинувачення, включно зі зловживанням службовим становищем.

Нагадаємо, суд відмовився продовжувати арешт усіх активів Ігоря Коломойського.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини