20 листопада 2023, 12:30

У Росії оголошено у розшук Джамалу: ЗМІ підкреслили вельми дивну деталь у діях МВС РФ

Російські каральні служби через півтора року побачили у зверненні Джамали "неправдиву інформацію про використання ЗС РФ".

У Росії оголошено у розшук Джамалу: ЗМІ підкреслили вельми дивну деталь у діях МВС РФ

Міністерство внутрішніх справ країни-агресора Російської Федерації незрозуміло з якого переляку вирішило раптом оголосити у розшук українську співачку з Криму Сусану Джамаладінову, яка виступає під сценічним псевдонімом Джамала, передає Діалог.UA.

У базі розшуку МВС РФ значиться, що Джамаладінова оголошена у розшук "за кримінальною статтею" (сама стаття не називається).

Водночас російський пропагандистський канал SHOT, у якого чомусь інформації більше, ніж у МВС РФ, пише, що стосовно Джамали порушено кримінальну справу за статтею 207.3 "Публічне поширення завідомо неправдивої інформації про використання ЗС РФ". Також сюди незрозуміло яким боком "пришили" мотиви національної ненависті.

ЗМІ пишуть, що приводом до оголошення у розшук було звернення Джамали на самому початку вторгнення, а також її публікація про події у Бучі Київської області, зроблена ще у квітні 2022 року.

З якої причини російська поліція "прокинулася" тільки зараз, через півтора року, невідомо. Мабуть, із першим зверненням Джамали, зробленим англійською мовою, у російських правоохоронців виникли проблеми - знадобилося понад 20 місяців, щоб його перекласти...

До речі, Джамала виступила на "Євробаченні - 2023" як переможниця цього конкурсу 2016 року.

Кілька років тому, представляючи Україну на "Євробаченні", вона посіла 1-е місце з піснею про депортацію кримських татар, здійснену за часів Сталіна після Другої світової війни. 

Нагадаємо, у серпні Росія оголосила у розшук українську журналістку Яніну Соколову.

Тим часом український актор Олег Іваниця зізнався, які емоції відчув, уперше зіткнувшись із росіянами на фронті.

Як раніше повідомлялося, співак Віталій Козловський, який є бійцем НГУ, провів "рум-тур" на передовій.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини