29 листопада 2023, 07:49

Система ППО проти комарів і "зошит смерті": умілець із Китаю презентував нову "зброю" – кадри

У Китаї один з інженерів придумав пристрій, який ефективно знищує кровопивць у вигляді комарів.

Система ППО проти комарів і "зошит смерті": умілець із Китаю презентував нову "зброю" – кадри

Напередодні у Мережі з'явилися кадри нового виду "зброї" у боротьбі з комахами, які дістають людей з моменту їхньої появи на світ. Користувачі Мережі назвали цей пристрій не інакше як "ППО проти комарів".

Відомо, що інженер просто вирішив трохи модернізувати радар від електромобіля для виявлення комах, інформує канал "Україна 365".

При цьому він прикрутив до нового пристрою потужний лазер. Усіх знищених комарів він збирає та вклеює їх в окремий "зошит смерті". Він його веде щодня, де вказує дату та час смерті комарів. На одній зі сторінок можна побачити, як ефективно працює ППО, коли за хвилину було знищено 12 комах.

Сам винахід має не надто гарний дизайн, проте інженер обіцяв його вдосконалити та зробити презентабельним.

Пізніше користувачі Мережі заявили, що його ідея далеко не нова. Ще 2021 року нібито один з аспірантів Південно-Уральського університету винайшов лазер, що дає змогу вбивати комарів. Однак варто зауважити, що минуло два роки, а про цей винахід ніхто, крім самих росіян, нічого не знає, а отже великих успіхів у цій справі аспірант не досяг, а може, його просто відправили воювати проти України, та його мрії не судилося збутися.

Раніше ми повідомляли, що у РФ роботи-кур'єри від "Яндекс" не зуміли впоратися із суворою російською зимою.

Нагадаємо, у Китаї почався спалах пневмонії серед дітей. Щодня до лікарень надходить до 1200 нових пацієнтів.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини