30 листопада 2023, 12:46

Маріонетковий Басманний суд Москви заарештував українську співачку Джамалу: у чому її звинувачують

Заочний арешт московські судді оголосили Джамалі за "поширення фейків" про російську армію, яка творить злочини в Україні.

Маріонетковий Басманний суд Москви заарештував українську співачку Джамалу: у чому її звинувачують

У столиці країни-агресора Москві Басманний суд, що беззаперечно служить режиму диктатора Путіна, оголосив заочний арешт кримсько-татарській українській співачці Сусані Джамаладіновій (сценічний псевдонім Джамала). Естрадну виконавицю звинувачують у "поширенні фейків" про російську окупаційну армію, передає Діалог.UA.

Варто зазначити, що російський "найгуманніший" суд звичайним заочним арештом не обмежився та пішов далі: він заочно обрав Джамалі запобіжний захід - взяття під варту.

Кримінальну справу стосовно Джамаладінової порушено за статтею 207.3 КК РФ "Публічне поширення завідомо неправдивої інформації про використання ЗС РФ" і ще й з мотивів національної ненависті.

Як привід для обвинувачення слідство вхопилося за пост Джамали у соцмережах у квітні 2022 року. Російська каральна служба оголосила запис співачки таким, що "містить завідомо неправдиву інформацію про дії російської армії" під час так званої "спецоперації".

У заяві російської прокуратури, яка відправила кримінальну справу до Басманного районного суду Москви, навіть стверджується, що Джамала нібито перебуває у міжнародному розшуку.

Ну якщо у Росії "міжнародними турнірами" називали недозмагання за участю збірних Абхазії, Південної Осетії, а також "ЛНР", "ДНР" і "НКР", то можна собі уявити, як справи у них там йдуть з оголошенням у міжнародні розшуки...

Як раніше повідомлялося, у Росії оголошено у розшук співачку Джамалу: ЗМІ підкреслили вельми дивну деталь у діях МВС РФ.

Також ми писали, що у РФ оголосили у розшук українську журналістку Яніну Соколову.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини