4 грудня 2023, 12:49

Гомофобія у Росії пробила дно: дитячому мультфільму My Little Pony дали рейтинг "18+" – розкрилася причина

На російському "Кинопоиске" мультику "Мій маленький поні" дали дорослий рейтинг через райдужне розфарбування однієї з героїнь.

Гомофобія у Росії пробила дно: дитячому мультфільму My Little Pony дали рейтинг "18+" – розкрилася причина

У країні-агресорі Російській Федерації гомофобія та нетерпимість до ЛГБТ досягли повного божевілля: в онлайн-кінотеатрі "Кинопоиск", що є стрімінг-сервісом "Яндекса", відомому дитячому мультиплікаційному фільму My Little Pony дали рейтинг "18+", передає ТГ-канал SOTA.

Це рішення начальства сервісу було винесено на тлі визнання ЛГБТ "екстремістською організацією" у Росії.

Журналісти припускають, що дорослий віковий рейтинг вирішили присвоїти відомому дитячому мультфільму у зв'язку з однією з головних героїнь, її звати Rainbow Dash (Веселка Деш), це поняшка з гривою у кольорах веселки. Судячи з усього, саме райдужне розфарбовування цього персонажа російські "діячі культури" прийняли за "пропаганду ЛГБТ".

Варто зазначити, що у цьому мультфільмі немає абсолютно жодних натяків не тільки на пропаганду "гендерної рівності", а й узагалі на будь-який агітпроп загалом, на відміну від багатьох російських і радянських мультфільмів.

Сам же мультфільм My Little Pony виходив із 2010 до 2019 років і дуже полюбився дітям із різних країн світу. Сюжет його є дуже добрим, цікавим і повчальним. Ну а російські розумники з "Яндекса" та "Кинопоиска", як бачимо, щоб вислужитися перед начальством, пробили чергове дно та почали копати вглиб.

Тепер можна дорослий рейтинг присвоїти мультфільму "Суперкнига" й іншим кінороботам на біблійні теми, адже у Книзі Буття, що описує Всесвітній потоп, розповідається, що Бог після цієї події створив велику веселку. Чим не привід оголосити це не тільки "пропагандою гомосексуалізму", а й "образою почуттів вірян", і всім мультфільмам, що описують потоп, присвоїти рейтинг 18+?


Ось, до чого причепилися російські цензори:


Нагадаємо, Катерина Соловйова, дочка відомого пропагандиста Володимира Соловйова, розкритикувала визнання сексуальних меншин у Росії "екстремістами", написавши резонансний пост у соцмережах.

Як раніше повідомлялося, у РФ зняли Z-фільм про Бучу для західної аудиторії: диктатор хоче "відмазатися" від військових злочинів.

Крім того, у Росії перевіряють блогера на "тероризм" через його фільм "Звичайна денацифікація".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини