19 січня 2024, 14:26

Шварценеггера "затримали" й оштрафували в аеропорту Мюнхену: нові подробиці

Відомий актор і колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер потрапив у неприємну ситуацію в аеропорту Мюнхену.

Шварценеггера "затримали" й оштрафували в аеропорту Мюнхену: нові подробиці

76-річний відомий актор прилетів до Мюнхену заради участі у кліматичному форумі та потрапив у нову для себе ситуацію. Арнольда Шварценеггера зупинили митні служби через підозрілий годинник, який він носив на руці. Виявилося, що це був ексклюзивний годинник марки Audemars Piguet. Такі годинники вважаються предметами мистецтва та підлягають декларуванню під час в'їзду до Євросоюзу. Шварценеггер не знав про це правило та не вказав свій годинник у декларації, пише Bild.

Митники зажадали від нього заплатити податок у розмірі 20% від вартості годинника, тобто близько 20 тисяч євро. Актор намагався пояснити, що це був подарунок від виробника та він не збирався продавати або залишати годинник у Німеччині, але його слова не переконали митників.

У підсумку Шварценеггера протримали кілька годин і після допиту відпустили. Тепер йому необхідно заплатити 35 тисяч євро штрафу.


Примітно те, що актор віз годинник, щоб виставити його на благодійному аукціоні у рамках Всесвітнього кліматичного саміту. Увечері 18 січня стало відомо, що акторові дозволили продати годинник на торгах.

Штрафом актора та можливою судовою справою у Мюнхені займатиметься його адвокат.

Раніше Шварценеггер висловився проти війни в Україні та закликав країни ЄС відмовитися від купівлі енергоносіїв з РФ.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини