25 січня 2024, 11:31

Співак Коля Серга, який воює, запропонував справедливе покарання для скандальних Гринкевичів

Український артист Коля Серга висловився про скандал навколо сім'ї Гринкевичів, запропонувавши справедливе покарання для львівських корупціонерів.

Співак Коля Серга, який воює, запропонував справедливе покарання для скандальних Гринкевичів

В Україні не вщухає скандал навколо львівського бізнесмена, найбільшого постачальника Міноборони Ігоря Гринкевича, якого звинувачують у незаконних оборудках, за допомогою яких підприємець збагатився майже на 1 млрд доларів.

Про цю кричущу справу висловилося вже чимало політиків, експертів і артистів. Не став мовчати і голова "Культурного десанту" Коля Серга. У коментарі "24 каналу" артист заявив, що, на його думку, крадіжку грошей у військових можна сміливо прирівняти до відібрання життів у наших захисників.

"Я не вважаю, що життя цього створіння варте життя хоча б одного воїна ЗСУ", - сказав Серга.

Також музикант запропонував справедливе покарання для корупціонерів, які обкрадають українських солдатів. Як мінімум потрібна повна конфіскація майна всієї сім'ї з подальшою передачею ЗСУ. Самі Гринкевичі заслуговують довічного тюремного ув'язнення та чорної мітки, вважає артист.

Раніше ми повідомляли, що син Гринкевича з'явився у суді у кросівках від Louis Vuitton, вартість яких становить майже шість мінімальних зарплат.

Нагадаємо, син Гринкевича спробував утекти за кордон, але його затримали, перед цим він присягався та божився, що нікуди виїжджати не збирається.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини