8 лютого 2024, 19:11

Прямий шлях до гіпертонії та онкології: кардіолог розповіла, о котрій годині потрібно прокидатися

Від правильного часу пробудження може залежати опірність організму хворобам.

Прямий шлях до гіпертонії та онкології: кардіолог розповіла, о котрій годині потрібно прокидатися

Згідно з рекомендаціями ВООЗ, дорослій людині потрібно спати щонайменше 7-8 годин на добу, водночас краще лягати та вставати приблизно у той самий час. Це допомагає підтримувати біологічні ритми організму та нормалізувати рівень гормонів, зокрема інсуліну й адреналіну, які впливають на розвиток діабету та гіпертонії.

Кардіологиня Наталія Іванюк зазначає, що сон після 06:30 - шкідлива звичка. Чоловікові потрібно спати 7 годин на добу, а жінці 8, отже, щоб прокинутися о 06:30, чоловікові потрібно лягти о 23:30, а жінці о 22:30.

На що ще звернути увагу:

- важливо не тільки те, скільки ви спите, а й коли засинаєте;

- спати не більше 8 годин, але у результаті краще менше, ніж багато;

- для довгого життя та збереження молодості організму потрібно прокидатися о 06:30.

Крім того, для профілактики цих захворювань необхідно дотримуватися здорового способу життя: уникати стресу, паління й алкоголю, займатися фізичною активністю, вживати достатньо овочів і фруктів, контролювати вагу й тиск. Таким чином, час ранкового підйому сам по собі не є визначальним фактором для запобігання діабетута гіпертонії, а головне - дотримуватися режиму сну та здорового харчування.

Раніше було названо природні напої, які допомагають налагодити сон. Також варто звернути увагу на продукти харчування, які ви вживаєте під час вечері.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини