Прямий шлях до гіпертонії та онкології: кардіолог розповіла, о котрій годині потрібно прокидатися
Від правильного часу пробудження може залежати опірність організму хворобам.
Згідно з рекомендаціями ВООЗ, дорослій людині потрібно спати щонайменше 7-8 годин на добу, водночас краще лягати та вставати приблизно у той самий час. Це допомагає підтримувати біологічні ритми організму та нормалізувати рівень гормонів, зокрема інсуліну й адреналіну, які впливають на розвиток діабету та гіпертонії.
Кардіологиня Наталія Іванюк зазначає, що сон після 06:30 - шкідлива звичка. Чоловікові потрібно спати 7 годин на добу, а жінці 8, отже, щоб прокинутися о 06:30, чоловікові потрібно лягти о 23:30, а жінці о 22:30.
На що ще звернути увагу:
- важливо не тільки те, скільки ви спите, а й коли засинаєте;
- спати не більше 8 годин, але у результаті краще менше, ніж багато;
- для довгого життя та збереження молодості організму потрібно прокидатися о 06:30.
Крім того, для профілактики цих захворювань необхідно дотримуватися здорового способу життя: уникати стресу, паління й алкоголю, займатися фізичною активністю, вживати достатньо овочів і фруктів, контролювати вагу й тиск. Таким чином, час ранкового підйому сам по собі не є визначальним фактором для запобігання діабетута гіпертонії, а головне - дотримуватися режиму сну та здорового харчування.
Раніше було названо природні напої, які допомагають налагодити сон. Також варто звернути увагу на продукти харчування, які ви вживаєте під час вечері.
Останні новини
Стало відоме місце України у рейтингу щастя: які країни лідирують і чому – World Happiness Report
13:47Названо позицію України щодо вкладу у світовий добробут: опубліковано рейтинг "Хороші країни світу"
18:00