29 лютого 2024, 22:41

"Принижували Україну та погрожували вбивством", – подробиці цькування Мельничук на "Міс Європа – 2024"

Росіянка та білоруска влаштували скандал на конкурсі "Міс Європа – 2024", спробувавши зацькувати учасницю з України.

"Принижували Україну та погрожували вбивством", – подробиці цькування Мельничук на "Міс Європа – 2024"

З 15 по 25 лютого у Лівані проходив конкурс "Міс Європа - 2024". Переможницею стала росіянка Роза Гадієва, а третє місце дісталося Ірині Максимович із Білорусі. Судячи з поведінки переможниць, вони почувалися господинями заходу ще до оголошення підсумків. Обидві обрали об'єктом цькування українську учасницю Мілену Мельничук.

Напередодні заходу на Мельничук телефонували на особистий номер із погрозами вбивства, ображаючи "нацисткою та фашисткою". Уже під час конкурсу дівчину змушували робити фото з Гадієвою. Хореограф не реагував на прохання нашої конкурсантки та відмовлявся міняти місцями учасниць заходу.

"Він сказав російською мовою: "Мне по**й на войну в Украине". - Під час самого фіналу цей хореограф кричав мені на сцені "х*хлушка"", - розповіла Мельничук.

Коли всі конкурсантки їхали з нагородження, Максимович висловила Мельничук свою неприязнь: "Місѕ Ukraine! У тебе війна? А х**і ти с*ськами трясеш на конкурсі краси?"

Пізніше Мельничук написала, що росіянка хвалилася "підтримкою президента" та говорила, що російський Мінкульт заплатив 20 тисяч євро за її перемогу.

Раніше повідомлялося, що українка родом із Тернополя перемогла на конкурсі "Міс Японія", з відривом обігнавши суперниць. Цей факт спровокував гучний скандал.

Крім цього "Євробачення - 2024" може пройти без участі Ізраїлю, оскільки організатори фестивалю помітили "політичний зміст" у пісні "Жовтневий дощ" співачки Еден Голан.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини