17 вересня 2021, 21:42

Мати Наталки Корольової перервала мовчання та висловилася про зраду Тарзана: "Складна ситуація"

Незважаючи на те що стриптизер Тарзан негарно вчинив зі своєю дружиною, мати Наталки Корольової не тримає зла на зятя і вже пробачила його.

Мати Наталки Корольової перервала мовчання та висловилася про зраду Тарзана: "Складна ситуація"

Подружня зрада - це завжди драма, а коли така непроста історія відбувається у житті відомих людей, то це драма подвійна. І як будуть розвиватися події далі, залежить не тільки від їх безпосередніх фігурантів, але й від найближчого оточення.

Мати російської співачки українського походження Наталки Корольової 75-річна Людмила Поривай, яка мешкає у США,  вирішила вчинити надзвичайно мудро, дізнавшись, що стала надбанням гласності історія адюльтеру чоловіка її дочки російського стриптизера Тарзана (Сергія Глушка), який зрадив рік тому Корольовій у їхньому будинку з двома жінками.

Людмила Поривай надала дочці право вирішувати, як вчинити у такій складній ситуації, а сама просто прийняла як даність рішення дочки.

"Складна ситуація завжди двояка. З одного боку, це відразу обрізання робити та виганяти. Я сказала: доця, ти приймай рішення сама, а я погоджуся. Диригувати дітьми у такому віці вже небезпечно", - розповіла Поривай під час недавнього інтерв'ю "ЖВЛ" .

Дізнавшись, що Корольова пробачила чоловіка, пробачила зятя і вона. Мати співачки стверджує, після того, що сталося, її ставлення до Сергія Глушка нітрохи не змінилося.

Раніше Корольова зізналася, після якої важкої події у своєму житті вона дала слабину та навіть розмірковувала накласти на себе руки.

Нагадаємо, Корольова показала себе такою, якою її бачать лише близькі люди. Проте домашнє фото співачки викликало масу захоплених коментарів від шанувальників артистки.

Також у Інтернеті показали, як виглядала Корольова у шлюбі з композитором Ніколаєвим і якою стала, закохавшись у Тарзана.

Автор: Надежда Никитина

Останні новини