20 вересня 2021, 18:03

Улюблену квітку багатьох жінок краще прибрати з дому: чому орхідей не має бути у житлових приміщеннях

Орхідея дуже красива й екзотична квітка. Чимало жінок тримають її вдома, роблячи при цьому дуже серйозну помилку.

Улюблену квітку багатьох жінок краще прибрати з дому: чому орхідей не має бути у житлових приміщеннях

Експерти-езотерики відзначають, що орхідея з тих кімнатних рослин, які абсолютно неприпустимо розміщувати там, де люди постійно проживають, тому що орхідея певною мірою рослина-вампір. Вона як би "висмоктує" життєву енергію.

Отже, розміщування орхідей у будинку, особливо у спальнях, категорично неприпустимо, а люди, що роблять це, дуже помиляються.


Виключно можливі умови утримання орхідей - це нежитлові приміщення: офіс, магазин, будь-який інший простір, який люди відвідують лише на частину дня та не живуть там.

Такі приміщення, де орхідеї не можуть проявити свою "вампірську" суть, цілком підходять для їх утримання. А для знаходження у житлі є чимало різновидів квітів, що поліпшують енергетику житлового приміщення, наприклад, герань.

Раніше повідомлялося, які з речей ні в якому разі не варто підбирати на вулиці: на першому місці золоті прикраси, далі у списку гострі предмети, ключі й ін.

Нагадаємо, що не можна зберігати у гаманці та яких речей експерти радять позбутися у першу чергу.

Також стало відомо, які топ-5 речей псують енергетику вашого будинку. Варто їх викинути, і людина відразу відчуєте полегшення.

Автор: Надежда Никитина

Останні новини