18 жовтня 2021, 19:10

Інгредієнт, який підвищує здоров'я: дієтолог Тетяна Мальцева розповіла, як поліпшити роботу кишечника без медикаментів

Дієтолог Тетяна Мальцева розповіла, як поліпшити роботу кишечника шляхом правильного харчування без медикаментів.

Інгредієнт, який підвищує здоров'я: дієтолог Тетяна Мальцева розповіла, як поліпшити роботу кишечника без медикаментів

Поліпшити роботу кишечника допоможе клітковина. Це грубі волокна рослинного походження. Її багато  в овочах, фруктах, ягодах, бобових і зернових культурах. Чим більше клітковини у людини у щоденному меню, тим краще для його здоров'я.

Про це розповіла на своїй сторінці в Instagram дієтолог Тетяна Мальцева. Експерт з правильного харчування пояснила, чому одного яблука та порції салату з овочів недостатньо, і порадила вживати грубі волокна з кожним прийомом їжі.

З головних переваг клітковини виділила такі.

1. Вона стимулює стінки кишечника, покращуючи роботу органу. 

2. Саме клітковина вважається найкращим середовищем для корисних бактерій у кишечнику. Важливо стежити за тим, щоб цих мікроорганізмів було багато, адже від них безпосередньо залежить робота імунної системи. 

3. За допомогою твердих волокон у їжі вдається природним шляхом очищати організм від шлаків і токсинів. 

4. Клітковина вирішує проблему запорів, звільняючи кишечник від калових накопичень. 

5. Щоб під час їжі швидко наситився організм, потрібно вживати багату на клітковину їжу. Це особливо актуально тим, хто стежить за своєю вагою, і тим, хто хоче схуднути.

Набагато корисніше клітковина, яка міститься у продуктах, ніж аптечна. Куди правильніше весь день їсти овочі, фрукти, ягоди, насіння, горіхи, злаки та зелень, ніж біодобавки. Позбутися від запорів, прискорити роботу "ледачого" кишечника та налагодити роботу органів травлення найпростіше за допомогою харчових волокон.

Коментарі під публікацією з'явилися такі:

"Таня, завдяки знанням з твоїх курсів я відчуваю повноцінність, пішов страх походу у туалет. Ті, у кого не було проблем, просто не знають і не розуміють, що це таке і як все крутиться навколо цього питання.

Раніше були запори з дитинства, з того віку, в якому вже пам'ятала себе. Тепер я знаю, як їх уникнути, після Ваших курсів.

Більше 20 років страждаю. Крім проносних, нічого не допомагає.

Влітку ми з кишечником якось ще домовляємося. Їм багато овочів, зелені, фруктів, багато рухаюся. А ось взимку все різко знижується, особливо рух. І тут починається проблема з запорами. Дуже чекаю Ваших підказок".

Раніше ми писали, які продукти рослинного походження допоможуть очистити організм людини.

Рекомендуємо прочитати, як дієтолог радить реагувати на харчовий зрив тим, хто на дієті.

Дізнатися рецепт корисної та смачної запіканки від дієтолога можна з нашої публікації.

Автор: Алина Романенко

Останні новини