21 жовтня 2021, 14:26

"Вітаю вас у Москві, у столиці країни-агресорці": опубліковані кадри з матчу "Спартак" – "Лестер"

У рамках третього туру Ліги Європи московський "Спартак" приймав на своєму полі англійський "Лестер Сіті". Український коментатор назвав Росію країною-агресоркою.

20 жовтня у рамках третього туру Ліги Європи "Спартак" (Москва, Росія) приймав на своєму полі "Лестер Сіті" (Англія). Український коментатор Сергій Лук'яненко не зміг обійти політику. Він у прямому ефірі заявив, що Москва - столиця країни-агресорки.

За кілька хвилин до свистка судді про початок футбольного поєдинку між "Спартаком" і "Лестером" коментатор Сергій Лук'яненко не зміг не висловити свою громадянську позицію, інформує Telegram-канал "Спорт 24".

Лук'яненко почав свій коментар з того, що привітав усіх присутніх біля екранів телевізора уболівальників з тим, що Москва - столиця країни-агресорки.

Він нагадав усім телеглядачам, що, за даними ООН, війна на Сході України забрала життя 13 тисяч осіб, саме тому, будучи громадянином України, коментатор побажав поразки "Спартаку" у грі з "Лестером".

Після першого тайму команди пішли на перерву з рахунком 2:0 на користь "Спартака". Голи встигли забити Соболєв і Ларссон. Однак вже після перерви Патсон Дака забив чотири м'ячі у ворота москвичів. Фінальний свисток арбітра зафіксував на табло рахунок 3:4 на користь англійців.

Раніше ми повідомляли, що у прямому ефірі Рабинович і Арахамія поскандалили через позицію щодо Медведчука та Путіна.

Нагадаємо, українська тенісистка у Москві на "Кубку Кремля" обіграла сіяну росіянку Касаткіну.

Автор: Дмитрий Мироненко