23 листопада 2021, 18:40

Фешен-психолог порадила, як за допомогою одягу виглядати сильною, зухвалою та суворою

Модний експерт розповіла про чотири складники стилю, які допомагають справляти враження сильної, зухвалої та суворої жінки.

Фешен-психолог порадила, як за допомогою одягу виглядати сильною, зухвалою та суворою

Фешен-психолог і персональний стиліст Олександра Казанцева лаконічно розписала, які форми, кольори, принти та текстури потрібно використовувати, щоб виглядати як зухвала та рішуча леді. Все це вона показала на власному прикладі, оскільки інші люди легко зчитують у її вигляді чіткість, діловитість, серйозність і силу.

Корисною інформацією експерт поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Спочатку Олександра Казанцева згадала про кольори. Це чорний, білий і сірий, тобто ахромати. Їх потрібно поєднувати з яскравими відтінками, щоб створювати контраст, при цьому чим вищий контраст кольорів у одязі, тим жорсткішою і стриманішою здаватиметься жінка.

За словами фешен-психолога, чорний і білий транслюють авторитарність, відповідальність, стриманість і дистанцію.

Далі експерт написала про форми. Вона вважає, що дуже важливо використовувати жорсткі та чіткі лінії, прямі та гострі кути. Усе це символізує зібраність, відповідальність, рішучість і домінування.

Серед принтів слід віддавати перевагу анімалістичним візерункам. Леопард, зебра, тигр – це свідчить про сильний характер. Жінка у такому вбранні виглядає сміливою, рішучою, різкою та дуже впевненою.

На думку експерта, найкраща текстура для того, щоб виглядати сміливою та рішучою, – це шкіра.

Наприкінці посту Олександра Казанцева наголосила, що сила, зухвалість і рішучість аж ніяк не заважають приємному спілкуванню з людьми. Знову ж таки, вона це знає зі свого досвіду.

"Багато хто з вас зазначив, що при близькому контакті я досить доброзичлива та компанійська", – написала фешен-психолог.

Контекст: ахромати (від грец. achromatos – безбарвний) – це чорний, білий і сірий. Вони не мають кольору та поєднуються як між собою, так і з будь-яким іншим відтінком, тому у стилістиці їх не розцінюють як окремі кольори.

Фешен-психологія – це нове поняття у світі моди, яке розкриває зв'язок між одягом і людськими емоціями.

Нагадаємо, стиліст розповіла про незвичайні тренди зимового взуття.

Раніше стиліст склала рейтинг найтрендовіших принтів у 2021 році.

Також ми писали про те, як одягатися стильно у холодну пору року.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини