4 грудня 2021, 16:51

В очікуванні дива: астролог назвав 3 знаки зодіаку, які найбільше чекають новорічних свят

Астролог Людмила Булгакова назвала представників трьох знаків зодіаку, які з нетерпінням чекають щороку на прихід Нового року та Різдва.

В очікуванні дива: астролог назвав 3 знаки зодіаку, які найбільше чекають новорічних свят

Тільки для трьох знаків зодіаку новорічні свята – довгоочікувана подія щороку. Ці люди з особливим трепетом прикрашають ялинку, купують подарунки та загадують бажання під бій курантів.

Рак

Ті, для кого сім'я на першому місці, люблять і передсвятковий клопіт. У Рака у крові створювати затишок для рідних і близьких, огортати їх турботою та радувати сюрпризами. Помічено, що у представників цього сузір'я оселя на Новий рік чисто прибрана та дуже красиво прикрашена.

Для них важливо, щоб у центрі кімнати стояла пишно прибрана ялинка, а на святковому столі було багато смачних страв. Жінка-Рак готує багато та смачно, зберігаючи рецепти своїх бабусь і матері, з радістю занурюючись у процес, щоб нагодувати свою родину.

Козеріг

Для спокійних і працьовитих Козерогів Новий рік – сімейне свято. Їм хочеться традиційного застілля з батьками, аромату мандаринів, що витає у квартирі, і самим прикрасити ялинку. Але, куди життя не закине Козерога: він прагнутиме потрапити на новорічні свята додому, долаючи сотні кілометрів дороги та численні перешкоди на шляху до дорогих людей.

Риби

Романтичні та мрійливі Риби навіть у зрілому віці не перестають вірити у дива. Їм хочеться зустрічати Новий рік із надією на краще, загадувати бажання під бій курантів із вірою у те, що вони здійсняться. Це ті, хто знає та шанує прикмети та традиції казкової урочистості. Вони можуть приголомшувати близьких, з'їдаючи записку з бажанням, запиваючи її шампанським. Але як би дивно їх дії не виглядали збоку, багато із задуманого Рибами збувається.

Раніше ми повідомляли, що неймовірні зміни чекають на представників 6 знаків зодіаку напередодні Нового року.

Пропонуємо дізнатися, кому зі знаків зодіаку найбільше пощастить у грудні.

Рекомендуємо прочитати, що потрібно зробити кожному знаку зодіаку у грудні, щоб змінити своє життя на краще.

Автор: Алина Романенко

Останні новини