13 грудня 2021, 13:01

Гороскоп на Новий рік: хто зі знаків зодіаку, прийшовши у гості, зробить свято незабутнім

Астролог Вероніка Авгурова назвала шість знаків зодіаку, поява яких у новорічну ніч перетворить святкування на яскраву подію.

Гороскоп на Новий рік: хто зі знаків зодіаку, прийшовши у гості, зробить свято незабутнім

Є такі люди, які здатні створити неповторну атмосферу свята, розвеселити всіх і стати душею будь-якої компанії. З ними святкування Нового року перетвориться на неймовірну феєрію, яка залишиться яскравим спогадом у пам'яті надовго.

Овен

Енергійний і запальний Овен не любить нудьгувати сам і вміє розвеселити інших. Ці люди випромінюють впевненість і позитив, який передається навколишнім. Овни люблять пригоди та гострі відчуття, тому з легкістю поринають у нестримні веселощі святкування.

Близнюки

Доброзичливі та товариські Близнюки здатні стати епіцентром будь-якої вечірки. Вони без проблем знаходять спільну мову з кожним, беруть за необхідності ініціативу у свої руки та з успіхом розважають присутніх. Саме Близнюків варто запрошувати на будь-які урочисті заходи, щоб внести у них пожвавлення.

Лев

Астрологи часто називають Лева найбільш товариським знаком зодіаку. Але ці люди дуже амбітні, тому воліють завжди перебувати у центрі уваги. Заради захоплених поглядів публіки та компліментів на свою адресу Лев згоден вигадувати всілякі розваги та взяти на себе роль тамади. Представники цього сузір'я почуваються вільно та розкуто у будь-якій компанії.

Терези

Спокійні та миролюбні Терези випромінюють тепло та викликають у людей довіру, тому швидко вписуються у будь-який колектив. Вони притягують до себе людей, вміють веселитися та відпочивати, отримуючи від того, що відбувається, задоволення. Якщо хочеться добре відсвяткувати Новий рік, то є сенс запросити до себе Терезів.

Стрілець

Динамічний і спрямований вперед, вічний шукач пригод – усе це про Стрільця. Їх сутність вимагає постійної новизни відчуттів, яскравих вражень і змін. Зі Стрільцем точно не буде нудно, а свято з такою людиною може тривати не лише до ранку, а й до Старого Нового року.

Водолій

Якщо на святі присутній безтурботний і життєрадісний Водолій, то можна ні про що не хвилюватися. Ці люди вміють веселитися, залишивши на якийсь час усі проблеми та турботи. Водолії подобаються навколишнім, зачаровуючи й дітей, і дорослих.

Раніше ми повідомляли, хто зустріне своє кохання у період новорічних свят.

Також астролог назвав 3 знаки зодіаку, які найбільше чекають новорічних свят.

Рекомендуємо прочитати, кому новорічні свята подарують виконання бажань та яскраві емоції.

Автор: Алина Романенко

Останні новини