21 грудня 2021, 11:13

"Коля-котлета", – у Мережі ефектно відреагували на нову пропозицію Тищенка

Скандальний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко став героєм фотожаб.

"Коля-котлета", – у Мережі ефектно відреагували на нову пропозицію Тищенка

49-річний нардеп назвав себе "молоддю" і запропонував відмовитися від слова "котлети", перейменувавши українську страву на мітболи.

Українці блискавично відреагували на черговий одіозний вислів Тищенка. Ресторатор дав привід для створення фотожаб із його обличчям.

Свою ідею нардеп озвучив, спілкуючись із журналістами на ковзанці, встановленій біля Офісу президента у центрі Києва. Відео доступне на Telegram-каналі "Український Діалог", повідомляє Диалог.UA.

Користувачі Інтернету також вирішили допомогти Тищенку перейменувати інші традиційні українські страви у рамках сучасних трендів.

"Котлети перейменовані на мітболи, голубці - у капустяні роли, драники - у картопляні стейки, а борщ - у буряковий латте", - йдеться у фотожабі від імені ресторатора.

Зараз у пошуку Google б'є рекорди словосполучення "Коля-котлета".

"А Коля-котлета тепер правильно буде Коля-мітбол або просто п***абол?" - цікавляться у Мережі.

Варто зазначити, що восени цього року Тищенко сконфузився, коли спробував назвати ціни продуктів в Україні. Виявилося, що депутат у цьому питанні кричуще некомпетентний. Так, він запевняв, що кілограм сала можна купити за 20 грн, а яловичини – за 50 грн. Через це він був висміяний українцями у Мережі.

Раніше екс-глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко вживає речовини, що впливають на діяльність мозку.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини