7 січня 2022, 14:28

Тищенко переплутав свята та привітав українців не з Різдвом

Нардеп Микола Тищенко вирішив привітати українців не з Різдвом, а з Великоднем.

Тищенко переплутав свята та привітав українців не з Різдвом

7 січня весь православний світ святкує Різдво, проте часто українські політики плутають Різдво та Великдень. Цього разу відзначився депутат від партії "Слуга народу" Микола Тищенко.

Сьогодні депутат на своїй сторінці у Facebook виклав два пости: перший – привітання із Великоднем, а ось другий – вже з Різдвом.

Тищенко опублікував віршоване вітання, яке закінчувалося словами "Христос Воскрес!" Депутат відразу помітив помилку та через п'ять хвилин видалив пост.

Новий пост вже закінчувався словами: "Христос народився! Славіте Його!"

Новина про конфуз облетіла більшість українських ЗМІ, проте зараз складно стверджувати, чи є вона правдивою, чи фейковою. Не виключено, що "фанати" Тищенка вирішили з нього посміятися та просто трохи підкоригували його пост за допомогою спеціальних програм, виклали у Мережу та видали за публікацію нардепа. Сам же "слуга народу" поки що не коментував інформацію ЗМІ про те, що він переплутав Різдво з Великоднем. Хоча після посту встиг змінити на своїй сторінці обкладинку профілю.

Не слід забувати, що у 2021 році депутат назвав святом Міжнародний день пам'яті про чорнобильську катастрофу.

Цього року Великдень припадає на 24 квітня. "Христос Воскрес" – пасхальне привітання, на яке заведено відповідати "Воістину воскрес!"

Це далеко не єдиний випадок, коли Тищенко потрапляє до епіцентру скандалу чи комічної ситуації. Лише минулого року він прославився на всю Україну "знанням" цінової політики, коли заявив, що на Бессарабському ринку у Києві можна придбати кілограм яловичини за ціною від 50 до 70 грн, а гречку він бере у магазині за ціною 12 грн за кг.

Також Тищенко зазначив, що після сутички із депутатом Леросом поставив у церкві за нього свічку, щоб "Бог допоміг знайти йому правильний шлях".

Було багато інших конфузів, особливо у період інспекції на кордоні з Угорщиною.

Раніше Тищенко в інтерв'ю Осадчій заявив, що перехворів на ковід, після чого вирішив "вакцинуватися ковідом".

Нагадаємо, після того, як Тищенко запропонував перейменувати котлети на мітболи, він став героєм фотожаб.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини