25 січня 2022, 10:50

Секрети щасливого шлюбу: що чоловіки цінують у своїх дружинах найбільше

Стереотип про те, що сильна стать завжди думає тільки про одне, і це не їжа, давно спростовано: чоловікам від жінки потрібно інше.

Секрети щасливого шлюбу: що чоловіки цінують у своїх дружинах найбільше

Міцний шлюб – це добровільний союз двох людей протилежної статі, де кожен шукає у своїй половинці певні якості. Підтримувати інтерес до себе навіть через багато років шлюбу під силу не кожній жінці. І справа не тільки у тому, що багато заміжніх жінок перестають за собою стежити: вони з часом втрачають те, що цінує у дружинах більшість чоловіків.

У списку жіночих переваг у сильних і сміливих хлопців є багато пунктів. Деякі з них спільні, хоча у кожного є і свої, індивідуальні потреби. Психологи розходяться у думках, але багато хто з них схильний вважати, що перше, чим можна підкорити серце чоловіка, – це зовнішність.

Доглянута, з гарною фігурою красуня має більше шансів на успіх, ніж розумна та нічим не примітна дівчина без макіяжу. Але привернути увагу хлопця, що сподобався, – це початок шляху.

Коли цукерково-букетний період закінчиться, чоловіка треба буде ще й утримати, оскільки завіса закоханості на той час вже спаде з очей.

Якщо знати, що цінують чоловіки у своїх дружинах, то простіше буде зрозуміти, як поводитися з коханою людиною, щоб зміцнити з нею союз. Розуміння – запорука успіху у будь-яких стосунках: між друзями, колегами та, звичайно, між закоханими. Тим, хто готовий вислухати, зрозуміти та підтримати, хочеться довіряти. З такою людиною легко та комфортно.

Навіть сміливим і цілеспрямованим хлопцям буває боляче, страшно та важко. І хоча у дитинстві їх вчили терпіти, мовчати, бо виявляти емоції та почуття – це слабкість, але дорослим чоловікам так хочеться прийти додому та виговоритися. Чи не скаржитися на життя, а довірливо викласти дружині всі свої переживання та сумніви.

Бути почутим, зрозумілим, отримати душевне тепло, підтримку, а іноді й корисну пораду – це дуже цінно для чоловіків.

Не менш важливим є прагнення знаходити компроміс у будь-якій складній ситуації. Чи не доводити свою правоту, не нав'язувати свою точку зору, а спокійно знайти той варіант, який влаштує обидві сторони.

Жінці завжди потрібно залишатися собою, бути позитивною та впевненою у собі, відкритою та щирою. Не соромитися розмов на тему інтиму, висловлюючи свої побажання та готовність експериментувати у ліжку. Чоловіки рідко скеровують свій погляд на інших жінок, якщо все необхідне знаходять у своїй дружині.

Раніше ми повідомляли, які жіночі якості приваблюють успішних і заможних чоловіків.

Нагадаємо, як чоловікам знімати стрес, щоб не захворіти.

Автор: Алина Романенко

Останні новини