2 лютого 2022, 15:53

"Суха шкіра, тьмяні очі": Оксана Марченко змогла перевтілитися у літню жебрачку

Дружина політика Віктора Медведчука та телеведуча Оксана Марченко шокувала Мережу моторошним перевтіленням.

"Суха шкіра, тьмяні очі": Оксана Марченко змогла перевтілитися у літню жебрачку

48-річна Оксана Марченко постала у вигляді жебрачки за допомогою складного гриму, перуки та накладних зубів. На таку дивну трансформацію телеведуча пішла заради знімання другого сезону свого авторського кіно "Паломниця".

За допомогою яскравого образу Марченко вирішила донести глядачам важливу думку: ніхто не має жити на вулиці та просити милостиню. За кадром телеведуча заявляє, що не можна будувати бізнес на милостині, це неприпустимо.

Нагадаємо, дружина проросійського політика Медведчука Оксана Марченко публікує російськомовний серіал "Паломниця" на своєму Youtube-каналі. У цій кінострічці вона пропагує ідею всепрощення, російське православ'я й Українську православну церкву під Московським патріархатом.

Раніше телеведуча розповідала, що на згаданий вище проєкт її благословив настоятель УПЦ Московського патріархату. Проте настоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Єпіфаній в ексклюзивному інтерв'ю "Радіо Свобода" назвав серіал Марченко російською пропагандою.

Нагадаємо, дружина Медведчука та кума Путіна Оксана Марченко вибачилася за свої гріхи.

Також Оксана Марченко приклалася до мощей ченця, наголосивши на їх дивовижному ароматі.

Раніше Оксана Марченко жорстко розкритикувала Хелловін, назвавши його бісівським карнавалом.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини