8 серпня 2022, 13:02

В Україну йде спека до +41 градуса: синоптик назвала області, які сильно "підсмажить"

Діденко попередила, що вже у вівторок схід і південь України охопить сильна спека з підвищенням температури до +36...41 градуса.

В Україну йде спека до +41 градуса: синоптик назвала області, які сильно "підсмажить"

Спека до +30…36 градусів очікується завтра, 9 серпня, на півдні та сході України. Значно прохолодніше повітря буде у західних областях, де очікують +20…26 градусів. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише синоптик Наталія Діденко.

Вона наголосила, що на решті території України максимальна температура повітря буде +25…29, у центрі у деяких районах до +30 градусів.

"Дощі з грозами зберуться у вузол над Вінницькою, Чернівецькою областю та Хмельницькою областю. Саме тут можливі грози, зливи, град і шквали. Опади від невеликих до помірних охоплять більшу частину західних областей, окрім Волині.

На решті території України буде сухо, хіба що увечері у вівторок є можливість локальних дощів у Черкаській і Полтавській областях", - пише синоптик.

У Києві завтра опадів не очікується, проте домінуватиме хмарна погода. Температура повітря у столиці передбачається у межах +24…25 градусів.

У другій половині тижня у Києві стовпчики термометрів піднімуться на кілька градусів.

При цьому вона наголосила, що східні та південні області України незабаром охопить сильна спека з підвищенням температури до +36 градусів.

"Уважно. На сході та півдні України весь поточний тиждень і наступний домінуватиме спека, хвилями - сильна спека, часом до +36...41 градуса!" – пише Діденко.

Раніше повідомлялося, що в Україну йде циклон Frieda з найпотужнішими зливами, який зачепить західні регіони.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини