17 вересня 2022, 18:47

"Совістю не торгую", – Галкін відповів Кремлю після оголошення його "іноагентом"

Російський гуморист Максим Галкін заявив, що не отримував від України грошей за свої щиро зроблені заяви.

"Совістю не торгую", – Галкін відповів Кремлю після оголошення його "іноагентом"

Влада Росії оголошує "ворогами народу" та відправляє у список "іноземних агентів" усіх публічних особистостей, включаючи політиків, акторів, музикантів, артистів, які висловлюють свою незгоду з російською військовою агресією проти України.

У такому списку опинився і відомий російський гуморист Максим Галкін, якого напередодні Мін'юст країни-агресора офіційно оголосив "іноагентом" і звинуватив його у отриманні грошей від України.

Шоумен не промовчав і у суботу записав відеозвернення, в якому спростував заяви російської сторони про отримання ним коштів від Києва, а також вкотре нагадав, що він займається не політичною діяльністю, а політичною сатирою.

Артист також додав, що його заяви та звернення до глядачів і користувачів соцмереж, які він робить поза жанром як громадянин, абсолютно щирі.

"Я не продаю свою думку та погляди, не купую чужі. Я торгівлею совістю не займаюся", - зазначив чоловік Примадонни.

Пародист уточнив, що останнього разу отримав гроші від України 10 років тому, коли давав там концерти.

"Тому привід, звичайно, надуманий", - зазначив артист і підкреслив, що він не має наміру відмовлятися від сатири задля політичної кон'юнктури.

"Я як раніше жартував з політиків, так і продовжуватиму жартувати", - сказав шоумен і нагадав, що у нього є право на свободу слова, закріплене у російській Конституції.

Раніше у Кремлі поскаржилися, що постійно чують на свою адресу "погані висловлювання" від Галкіна. Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що їм "не по дорозі" з чоловіком Пугачовою.

Нагадаємо, напередодні Дня Незалежності України Галкін виступив у костюмі кольору українського прапора, чим укотре висловив підтримку Українській державі у її війні з Росією.

До цього Галкін під час чергового свого концерту "пройшовся" по "підспівувалам" Путіна з-поміж артистів російської естради, зокрема, дісталося Лепсу та Газманову.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини