4 листопада 2022, 15:09

"Найбільший щур", – блогер Шаманська назвала співачку-зрадницю, яка "переплюнула" Ані Лорак

Блогерка Аліна Шаманська заявила, що Анна Asti (колишня учасниця дуету Artik&Asti) – найбільша зрадниця в українському шоу-бізнесі, а також розкрила один з її секретів.

"Найбільший щур", – блогер Шаманська назвала співачку-зрадницю, яка "переплюнула" Ані Лорак

Відомий український блогер Аліна Шаманська зізналася, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну її дуже розчарувала позиція раніше обожнюваної співачки Ані Лорак. Але ще більше зірку соцмережі обурила інша українська виконавиця, про яку у медіапросторі чомусь говорять набагато менше, хоча проступки у неї не менш кричущі, ніж у тієї ж Ані Лорак, Регіни Тодоренко та Таїсії Повалій. Йдеться про Анну Дзюбу, або Анну Asti, яка раніше виступала у дуеті Artik&Asti.

"Це ж просто треш, я не розумію, чому про неї так мало говорять. Це перша співачка, яка під час повномасштабної війни випустила з Кіркоровим відеокліп", - заявила Шаманська в ефірі програми "Слава+" на YouTube-каналі "Люкс ФМ".

Під час інтерв'ю Славі Дьоміну блогерка згадала про те, що Анна Дзюба родом з Черкащини, а також розкрила один з її секретів. Виявляється, перші дні війни співачка просиділа у підвалі разом із чоловіком росіянином й іншими членами своєї родини. За словами Шаманської, це достовірна інформація від її подруги, яка дружить також з Asti.

Розкривши цей секрет української співачки, блогерка відверто обурилася: "І ти сиділа під російськими бомбами, а потім їдеш у Росію та випускаєш кліп із Кіркоровим? Мені здається, це найбільший щур. Просто про нього чомусь дуже мало говорять".

Крім того, блогерка звернула увагу на те, що українці досі продовжують слухати Анну Asti. Вона перебуває у топі українського iTunes.

Нагадаємо, зірка "Кріпосної" Анна Сагайдачна розповіла, що робить її чоловік під час війни.

Також ми повідомляли, що російські коміки втекли від мобілізації, залишивши росіян без комедійних шоу.

Крім того, Максима Галкіна офіційно визнали іноагентом у Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини