9 листопада 2022, 20:18

Усик відповів окупантам, які розграбували його будинок, позбавивши їх "єдиного шансу"

Олександр Усик розповів, що зробить із будинком, у якому побували окупанти, і згадав Володимира Путіна.

Усик відповів окупантам, які розграбували його будинок, позбавивши їх "єдиного шансу"

Чемпіон світу з боксу Олександр Усик розповів, що окупанти розграбували його будинок у місті Ворзель Київської області. За словами спортсмена, загарбники "зруйнували все", зламавши навіть гойдалки, на яких він гойдав дітей.

Про це повідомляє Діалог.UA.

Боксер додав, що, за словами його дружини, вторгнення в їхній будинок було "єдиним шансом" для російських військових "пожити у нормальних умовах". Ні чемпіон, ні його дружина не мають наміру шкодувати людей, які зруйнували їхній будинок.

Усик заявив, що у нього є відповідь для окупантів Путіна, які побували у Ворзелі. Він пообіцяв, що перебудує будинок, зробивши його вдвічі більшим, а також додасть зусилль и ще більше допомагатиме Україні.

Нагадаємо, також чемпіон світу з боксу висловив упевненість у перемозі України. За його словами, правда на боці українців, адже це на нас напали. Боксер наголосив, що про жодне братерство між Україною та Росією й мови бути не може.

"Путін - це ворог України", - резюмував чемпіон.

Усик не вперше висловлюється щодо кремлівського диктатора. Так, 21 серпня, після перемоги над британцем Ентоні Джошуа українець назвав Володимира Путіна "дуже слабким".

Ще 2 вересня боксер розповідав, що окупанти споганили його паркан символікою армії РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини