2 грудня 2022, 11:44

"20 хвилин плакала", – Шаманська назвала голлівудську актрису, яка любить Росію, але ненавидить Путіна

Блогерка Аліна Шаманська особисто спілкувалася з Шерон Стоун, яка обожнює Росію та росіян, але ненавидить російську владу та бажає Україні перемоги.

"20 хвилин плакала", – Шаманська назвала голлівудську актрису, яка любить Росію, але ненавидить Путіна

Популярна українська блогерка Аліна Шаманська поділилася своїми враженнями від спілкування з голлівудською акторкою Шерон Стоун. Під час одного заходу американська зірка поділилася з українкою своїми переживаннями. Виявляється, вона любить Росію, бо її завжди там добре приймали, але ненавидить Путіна та його агресію, бажаючи якнайшвидшої перемоги Україні. Про це Шаманська розповіла в інтерв'ю Аліні Доротюк, яке можна подивитися на YouTube-каналі "Аліна Доротюк".

"Ця розмова була за кадром. Шерон Стоун тримала мене за руки та просто плакала, говорила, що "я люблю Росію, мене завжди дуже добре приймали у Москві, там чорна ікра, розваги тощо, але я ненавиджу Путіна та все, що пов'язане з російською владою й агресією Росії щодо України. Мені боляче за жінок, дітей і всіх людей". Вона просто плакала, уяви собі", - сказала блогерка.

За словами Шаманської, після того як вона сфотографувалася з легендарною акторкою, та сама взяла її за руки й протягом 20 хвилин розповідала, як їй боляче за Україну та як вона мріє про нашу перемогу.

Як зазначила блогерка, усі адекватні американські знаменитості підтримують українців і засуджують путінську агресію.

Нагадаємо, американський репер Каньє Уест зізнався, що він має пропутінську позицію та любить Гітлера.

Раніше Аліна Шаманська назвала ім'я співачки-зрадниці, яка перевершила навіть Ані Лорак: "Найбільший щур".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини