21 грудня 2022, 19:51

"Він справжній ідіот", – Гордон "пройшовся" по російських артистах і пропагандистах

Дмитро Гордон невтішно висловився про відомого російського актора, а також спрогнозував дії пропутінських артистів і пропагандистів після краху РФ.

"Він справжній ідіот", – Гордон "пройшовся" по російських артистах і пропагандистах

Український журналіст і ведучий Дмитро Гордон зазначив, що не можна багато вимагати від артистів, тим більше від російських.

"Не потрібно переоцінювати їхні можливості. Більше того, я тобі скажу, коли Росію вже остаточно розгромлять, я не виключаю, що вони першими будуть говорити зовсім інші промови", - заявив експерт під час спільного стріму з Олесею Бацман, запис якого можна подивитися на YouTube-каналі "В гостях у Гордона".

"Я не здивуюся, якщо у перший же день після денацифікації Росії на екрані телевізора ми побачимо Соловйова, який скаже: "Я завжди говорив, що Путін - фашист. Я завжди проти цього протестував, але мене змушували. Але я вважаю... І далі буде за текстом". - Це продажні гн*ди, які так живуть. Це люди без совісті, честі, без понять, без батьківщини, прапора, без нічого. Це взагалі не люди", - висловив свою думку журналіст.

Також український ведучий "пройшовся" і по акторові Дмитрові Певцову, який "уявив себе депутатом Держдуми та вершителем доль.

"Він чистий ідіот, - охарактеризував пропутінського артиста Гордон. - Непоганий артист. Гарний був у серіалі "Бандитський Петурбург" і у фільмі "На прізвисько "Звір"". Хороший був артист, але людина погана".

Зі свого боку, Олеся Бацман згадала про вкрай безглузду заяву Пєвцова, яку він зробив кілька днів тому. Депутат Держдуми РФ гордо повідомив, що головна сила росіян - це вміння масово вмирати.

Нагадаємо, Дмитро Гордон розповів, через що на росТБ відбувається істерика.

Раніше Дмитро Гордон прокоментував новину про найпопулярнішу художню книжку в Росії у 2022 році: "Хочуть зазирнути в майбутнє".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини