2 січня 2023, 14:35

"Впасти та не встати", – Гордон розповів про кричущий вчинок української співачки-зрадниці

Дмитро Гордон відреагував на виступ Таїсії Повалій на російському новорічному концерті "Голубой огонек" із піснею "Червона рута".

"Впасти та не встати", – Гордон розповів про кричущий вчинок української співачки-зрадниці

Співачка-зрадниця Таїсія Повалій, яка перебуває під українськими санкціями, виступила на "Голубом огоньке 2023" у Москві з піснею "Червона рута", чим викликала здивування у багатьох українців. Також на цю подію емоційно відреагував відомий український журналіст Дмитро Гордон, який в інтерв'ю Василеві Голованову поділився своїми думками й емоціями з цього приводу: "Це впасти та не встати. Я не знаю, мені так соромно стало, у мене червоне обличчя. Я думаю: Боже, як до такого можна дійти? Як? Ну що це?"

Повне інтерв'ю Дмитра Гордона Василю Голованову можна подивитися на YouTube-каналі "В гостях у Гордона".

Як справедливо зазначив Гордон, у той рік, коли Росія вбила сотні тисяч українців, бомбардує українські міста, бомбардує Палац "Україна", у якому часто відбувалися концерти Повалій, вона співає пісню у Москві та ще й українською мовою.

"У той день, коли звисає скло та пошкоджені конструкції з Палацу "Україна", ти співаєш у Москві на їхньому ср*ному "Голубом огоньке" "Червону руту". Який цинізм! Це жахливо. Співає вона, а соромно мені. Я зараз сиджу та червонію. Мені фізично боляче від цього", - зізнався Гордон.

Потім він здивовано додав: "Я не знаю, що Тая відчуває. Я не розумію, вона відчуває якийсь сором? Чи відчуває, але перебуває в якомусь полоні? Я не знаю, що відбувається. У мене немає відповіді на це запитання".

Нагадаємо, Дмитро Гордон "пройшовся" по російських артистах і пропагандистах, спрогнозувавши їхні дії після поразки РФ.

Також Дмитро Гордон відреагував на новину про найпопулярнішу художню книгу у Росії у 2022 році.

Раніше Дмитро Гордон назвав ім'я російського артиста, який усвідомив своє жалюгідне становище: "Я побачив на його обличчі тугу".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини