25 січня 2023, 13:05

У РФ зі злістю накинулися на Слєпакова, який заспівав про війну: "Баюшки-баю, ничего нет лучше смерти в раю"

Відомого артиста Семена Слєпакова вимагають позбавити громадянства РФ і визнати "іноземним агентом".

У РФ зі злістю накинулися на Слєпакова, який заспівав про війну: "Баюшки-баю, ничего нет лучше смерти в раю"

Російський актор, музикант і гуморист із Comedy Club Семен Слєпаков, який емігрував після початку "спецоперації" до Ізраїлю, написав нову сатиричну пісню, присвячену війні з "укробандерівцями" та ліквідованим російським "мобікам". Після цього у Росії зажадали позбавити артиста громадянства та повністю "забанити" йому фінансування на батьківщині, передає Діалог.UA за матеріалами російських ЗМІ.

Як відомо, ексрезидент "Камеді клаб" був не завжди налаштований опозиційно щодо путінського режиму. У період з 2014 по 2017 рр. він робив боязкі спроби поіронізувати над діями влади, але потім чомусь розвернувся на 180 градусів і почав висміювати вже Навального та протести проти влади. Мало того, він давав концерти в анексованому Криму, за що потрапив у базу відомого порталу "Миротворець".

Втім, у 2022 році Слєпаков знову взявся до розуму й, оцінивши всю злочинність вторгнення в Україну, почав спочатку записувати шанобливі звернення до Путіна з проханням припинити війну, проте згодом зрозумів, що це марно.

Восени 2022 року артист залишив територію РФ і влаштувався в Ізраїлі, де вже сміливіше став викладати свою антивоєнну позицію. Його риторика стала чіткішою, але апогеєм трансформації Слєпакова як особистості стало нещодавнє відео з піснею "Колискова", де гуморист оголив усю гниль путінського режиму та рабської покірності російського обивателя. Він описує, як у мами трьох дітей один син загинув на війні в Україні, а інший емігрував, за що мати його засуджує. Третій же син ще лежить у колисці, та його матуся вже налаштовує на боротьбу з "укронацистами", збуджуючи необґрунтовану ненависть до всього колись братнього народу.

Тепер російські тролі накинулися на Слєпакова у коментарях і пропонують йому сходити в ізраїльську армію, де його "навчать Батьківщину любити".

Також у Росії зажадали закрити відомому коміку в'їзд на території Російської Федерації.

За словами сенатора Костянтина Долгова, Слєпакову "за дискредитацію російської армії" потрібно заборонити всю концертну діяльність у Росії, зокрема корпоративи.

Нагадаємо, у Росії упороті "патріоти" накинулися на співачку Монеточку, вимагаючи визнати її "іноагентом".

Також відомого російського актора Назарова з серіалу "Кухня" звільнили разом із дружиною з театру за засудження війни в Україні.

Назаров, своєю чергою, гарно відповів у віршованій формі тим, хто влаштував щодо нього політичне переслідування.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини