2 лютого 2023, 16:22

Депардьє втік із РФ від "СВО" Путіна та допомагає ЗСУ: "Мені соромно бути росіянином"

74-річний Жерар Депардьє розкритикував війну проти України та звернувся до влади Франції для отримання статусу біженця.

Депардьє втік із РФ від "СВО" Путіна та допомагає ЗСУ: "Мені соромно бути росіянином"

Французький актор Жерар Депардьє, який перебрався 2013 року до РФ, хотів позбутися занадто великих податків на батьківщині та навіть тимчасово отримав бонуси від Кремля. Однак безтурботне життя "нового росіянина" тривало не так довго, як він розраховував. Після 24 лютого 2022 року Депардьє розкритикував Путіна та вирішив змінити життя у закритій "залізною завісою" Росії на свободу в Європі.

Депардьє назвав вторгнення Росії на територію України "божевільним і неприпустимим ексцесом" Путіна, пише Le Figaro

"Мені соромно бути росіянином. Мені дуже боляче, що нас асоціюють з орками та бандитами, фашистами та кримінальниками... Виручені фінанси від продажу мордовської квартири я перевів на допомогу у ЗСУ. Звертаюся до влади Франції за підтримкою та прошу надати мені статус біженця від війни", - каже тепер Депардьє.

У Росії Депардьє вже назвали зрадником, який нібито довгі роки користувався власною популярністю, "тримаючи дулю у кишені". Депутат Держдуми Олексій Журавльов обурений, що гроші за російську нерухомість актор передав ЗСУ: "Добре, що "спецоперація" прорідила лави таких ось брехливих прихильників Росії, яких раніше ми соромилися позбутися".

Нагадаємо, 2015 року Депардьє офіційно став членом "чорного списку" заборонених в Україні діячів мистецтва, зокрема через слова, які спростовували існування незалежної України.

Роком пізніше Депардьє повідомив, що ніколи не повернеться у Росію, а якщо засумує за життям у РФ, то пару днів може пожити у власному сараї.

Також Депардьє, який проживає в Архангельську, примусово доставили у місцеве відділення судові пристави за ухилення від адміністративного покарання - небажання платити борг у 300 рублів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини