14 лютого 2023, 14:42

"Ми робимо те, що не робить система", – медик-волонтерка розповіла про те, як під обстрілами лікує людей

Наталя Лелюх з 2014 року допомагає цивільним людям в Україні, які опинилися у складній ситуації через війну.

"Ми робимо те, що не робить система", – медик-волонтерка розповіла про те, як під обстрілами лікує людей

Наталя Лелюх, яку вдячні люди називають доктор Наташа, стала першою героїнею спецпроєкту "Так, я жінка". Медик займається волонтерством ще з часів Революції гідності. Саме тоді вона усвідомила, що більше потрібна людям не у кабінеті, а у тих умовах, де гостро не вистачає лікарів.

Упродовж восьми років Наталя Лелюх їздила на Донбас, а після повномасштабного вторгнення РФ в Україну допомогла сотням людей, які опинилися у складних окупаційних умовах.

Подивитися сюжет про медика Наталію Лелюх можна на YouTube-каналі "Суспільне. Новини".

За словами медика, під час Євромайдану вона зазнала жахливого відчуття того, що перебуває не там, де потрібно. Але зараз усе навпаки: волонтерка задоволена тим, що робить добро для звичайних українців, які опинилися у складних ситуаціях, пов'язаних із військовими діями в Україні.

Наталя Лелюх займається волонтерством зі своєю колегою Татою, з якою вони просто проїжджають навколо сіл. Таким чином вони проїхали майже всю Київську область.

"Може бути холодно, може йти дощ, може бути обстріл, може бути ще що-небудь. І ти у цей момент надаєш медичну допомогу та просто перебудовуєшся під нові умови", - розповіла медик.

За її словами, жителі, які живуть у селах, не мають змоги доїхати до лікаря, бо там не ходить транспорт. І бабусі ходять тільки по своєму двору. Саме це основна категорія людей, яким вони допомагають.


Пропонуємо дізнатися історію киянки, яка стала волонтеркою, ризикуючи життям заради допомоги людям.

Нагадаємо, Мережу схолихнула чергова історія про мужню українку: "Найсильніша у світі!"

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини