7 березня 2023, 12:23

"Так, Героям слава, а тобі в раю", – Усик відповів проникливими віршами на розстріл ворогами полоненого ЗСУ

Український боксер Усик написав вірші, вшановуючи пам'ять про українського захисника, якого беззбройного розстріляли у полоні окупанти.

"Так, Героям слава, а тобі в раю", – Усик відповів проникливими віршами на розстріл ворогами полоненого ЗСУ

Напередодні у Мережі з'явилися жахливі кадри, на яких окупанти розстріляли беззбройного полоненого ЗСУ за слова "Слава Україні!". На цю новину відреагували всі: від президента та політиків до пересічних громадян.

Сьогодні, 7 березня, на трагедію відреагував і чемпіон світу з боксу Олександр Усик, виклавши на своїй сторінці в Instagram невеликий вірш, який він сам і написав.

Його він присвятив загиблому українському захиснику, який не злякався в очі ворогу вимовити "Слава Україні!".

Усі підписники боксера оцінили такий жест з його боку. Деякі знову спробували нагадати, що до війни в Україні було два боксери-чемпіони, а тепер залишився тільки Усик, натякаючи на Ломаченка.


Напередодні ролик із розстрілом українського захисника облетів усю Мережу. Його прокоментували президент України, депутати ВРУ, політики, військові та пересічні громадяни України.

Окупантам ніколи не зрозуміти, що значить воювати за свою Батьківщину, оскільки її у них по суті немає, як і своєї думки.

Раніше ми повідомляли, що, зі слів української журналістки, вже знайшлися родичі загиблого. Однак поки вони не виходять на зв'язок, оскільки намагаються встановити місце та час трагедії.

Нагадаємо, 6 березня у Мережі з'явилися кадри, на яких окупанти розстрілюють беззбройного українського захисника.

Казанський з цього приводу висловив упевненість, що "окупанти РФ створили для українців нового національного героя".

Крім того, Арестович звернувся до росіян після страти полоненого українця: "Ваші діди плюнули б вам в обличчя".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини