26 квітня 2023, 19:53

"У замку Пугачової буде морг", – покупець нерухомості зіркового подружжя озвучив свої плани

Барецький, який вигідно придбав сімейний замок Пугачової та Галкіна, розповів про плани щодо використання нерухомості.

"У замку Пугачової буде морг", – покупець нерухомості зіркового подружжя озвучив свої плани

Російський шоумен Станіслав Барецький заявив про купівлю у селі Грязь маєтку уславленого сімейства Алли Пугачової та Максима Галкіна, які змушені були емігрувати до Ізраїлю через цькування у РФ, оскільки вони не підтримали загарбницьку війну в Україні. В інтерв'ю Барецький розповів про особливості угоди, переговори щодо якої велися сторонами у Прибалтиці й Ізраїлі.

"Купив замок Алли Борисівни тільки недавно. Покупку робив спільно з колегами, з якими веду похоронний бізнес", - зазначив Барецький.

Він розповів, що вигідно купив замок, збивши ціну до 450 млн рублів, тоді як стартувала вона з мільярда рублів і продавець не хотів іти на поступки. Як заявив новий власник, він не планує використовувати нерухомість для проживання, а має намір створити у ньому елітний морг.

"У ньому буде зроблено морг для еліти найбільший у Європі, а може, навіть і у світі. Є також наміри створити там крематорій, можливо, буде сенс побудувати майстерню з виготовлення елітних трун. Також є ідея звести музей, у якому відображатиметься історія формування цвинтарної справи у РФ", - підкреслив Барецький.

Варто нагадати, що у цьому замку буквально вирувало життя, кожен куточок маєтку був просякнутий радістю та добром. Мабуть, тепер у путінській Росії у суспільства більший запит на смерть і цвинтарі, оскільки новий власник вирішив розмістити там морг.

Нагадаємо, за словами Примадонни, від'їзд із Росії подарував їй відчуття свободи.

Також відомо про поблажливість і жалість, з якими Алла Пугачова ставиться до своїх недоброзичливців, визнаючи у них рабів системи.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини