5 травня 2023, 14:42

Соловйов після повернення Пугачової у РФ образив її та закликав використовувати ядерну зброю в Україні

Пропагандист Соловйов розлютився через повернення Алли Пугачової до РФ, заговоривши про застосування ядерної зброї в Україні.

Соловйов після повернення Пугачової у РФ образив її та закликав використовувати ядерну зброю в Україні

Російський пропагандист Володимир Соловйов продемонстрував повну неадекватність, реагуючи на повернення у РФ легендарної співачки Алли Пугачової, яка приїхала проводити в останню путь свого друга Юдашкіна. Глашатай Кремля, пам'ятаючи всі антивоєнні висловлювання артистки, заявив, що їй не потрібно було давати повертатися у Росію.

Про це повідомляє Діалог.UA.

Улюблений журналіст Путіна запропонував дати Пугачовій провести концерт, показати її по телебаченню та "впасти їй у ноги". Він також вирішив показати замість співачки російських окупантів, яких вважає "справжніми". Журналіст звично заводився, опісля видавши найагресивнішу й найабсурднішу тираду. Соловйов закликав Кремль зробити все, " щоб країна перемогла".

"Якщо вам для цієї мети потрібна тактична ядерна зброя, використовуйте, стратегічна - використовуйте", - резюмував Соловйов.

Божевільні заклики Соловйова, який сидить у безпеці у студії та розмірковує про війну, дзеркальні поведінці Володимира Путіна, який віддає накази з бункера.

Соловйов раніше вже закликав армію РФ до використання ядерної зброї, 6 квітня він закликав завдати удару нею по "місцях дислокації" українських військ.

Нагадаємо, Володимир Соловйов тільки на словах називає російських окупантів "героями", сам він до лав цих "героїв" не прагне: ще 4 травня 2022 року він втік із Маріуполя, прихопивши NLAW.

Раніше ми повідомляли, що у проданому замку Пугачової новий покупець має намір облаштувати морг.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини